Survivor Nisa yarışmadan çekildi mi? Nisa elendi mi? İşte beklenen açıklama

Survivor Nisa yarışmadan çekildi mi merak ediliyordu. Survivor izleyicisi, dün akşam yayınlanan yeni bölüm tanıtımı ile şok olmuştu. Nisa'nın ağladığı ve Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklama sonrasında Nisa elendi mi diye sorulmaya başlandı. Peki, Survivor Nisa yarışmadan elendi mi? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2020 23:53
Değiştirme Tarihi: 28.04.2020 01:06

Survivor 2020'de Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya rekabeti gözler önüne sermeye devam ediyor. Bugün ekrana gelen Survivor 59. bölümde Gönüllüler takımından Nisa, ödül oyunu sırasında yarışmadan çekilmek istedi. Daha önce aynı şekilde sebep göstermeden oyunda yer almak istemeyince Acun Ilıcalı ve tüm takım arkadaşlarından tepki almıştı. Peki, Nisa, Survivor'dan çekilme kararı mı aldı? Survivor Nisa elendi mi?

VOLEYBOL OYUNUNDA TAKIMINI YALNIZ BIRAKMIŞTI!

Survivor 2020'de geçtiğimiz haftalarda Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunu olarak voleybol maçı yapılmıştı. Gönüllüler takımından Nisa, voleybol geçmişi olmasına rağmen oyunda oynamak istememiş ve bir sebep de göstermemişti. Aynı zaman oyun sırasında arkadaşlarına da benchten en ufak bir destek vermemişti. Gönüllüler takımının kazandığı ödül oyun sonrasında Acun Ilıcalı, Nisa'nın tavırları için "İlk kez görüyorum" diyerek tepk göstermişti.

NİSA, SURVIVOR'DAN ÇEKİLDİ Mİ? NİSA ELENDİ Mİ?

Survivor yeni bölümde merak edilen konuya dair açıklama geldi. Gönüllüler takımından Nisa’nın “Gitmek istiyorum” sözleri sonrasında ne olacağı, yarışmadan çekilip çekilmeyeceği merak ediliyordu. Survivor 2020’de oynanan ödül oyunu sonrasında Acun Ilıcalı, Nisa’ya durumunu sordu. Nisa “Yapamıyorum. Arkadaşlarım sağ olsun çok iyi destek veriyorlar. İçimde bitmişim” dedikten sonra gözyaşlarına hakim olamadı. Nisa’ya biraz süre verelim dedikten sonra Acun Ilıcalı, "Hiç kimseyi Survivor'da zorla tutmuyoruz. Devam edemeyecek yarışmacı devam etmeyebilir. Bizim açımızdan asla bir problem yok. Bize başvurursa yarışmadan elenmesine izin veririz" dedi.

Survivor'da Nisa için verilmiş bir karar şimdilik yok. İlerleyen günlerde Nisa'dan bir teklif gelmesi durumunda Survivor'dan elenmesi değerlendirilecek.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan ve gittikçe daha zevkli mücadelelerin ekrana geldiği Survivor 2020’de ödül oyunu için Ünlüler ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Ödül oyununda yarışmacıları yine zor bir parkur bekliyordu. Kaydırak ile başlayan, havuzla devam eden parkur, tamamen güce dayalı bir parkurdu. Yarışmacılar, parkuru tamamlayıp atışlara geldiği zaman nefes nefese kalıyordu. Başa baş giden oyunda Ünlüler bir ara farkı açtı ve skoru 8-5'e getirdi. Fakat Gönüllüler oyunu çevirdi ve 9-8 öne geçtiler. İki takım da nefesler tutuldu ve gözler Berkan - Ersin mücadelesine çevrildi. Berkan, parkuru çok önce bitirip atışlara geldi. İlk başlarda atışları kaçırsa bile sayıyı rakibine vermedi. Ve ödülü takımına kazandırdı. Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVIVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.