Survivor Nisa kimdir? Nisa, Survivor'a veda mı ediyor? Survivor Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

Survivor Nisa, yarışmaya veda mı ediyor? Ekranların en çok izlenen programı Survivor'ın yeni bölüm tanıtımını izleyenler bu sorunun yanıtını aramaya başladılar. Peki, Nisa Survivor'dan eleniyor mu? Çekilme kararı mı aldı? Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2020 01:32
Değiştirme Tarihi: 27.04.2020 01:32
Survivor Nisa kimdir? Nisa, Survivor'a veda mı ediyor? Survivor Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

Survivor 2020 izleyicilerinin gündeminde Nisa Bölükbaşı yer alıyor. Gönüllüler takımında yer alan Survivor Nisa, oyunda başarılı performansı ile dikkat çekiyor. Fakat aynı zamanda bazı tavırları nedeniyle izleyicilerden tepki de almaya devam ediyor. Bu akşam yayınlanan Survivor yeni bölüm tanıtımında yer alan sahneler sonrasında Nisa, Survivor'a veda mı ediyor sorusunu akıllara getirdi. İşte Survivor Nisa Bölükbaşı'nın hayat hikayesi ve merak edilenler...

NİSA, SURVIVOR'A VEDA MI EDİYOR?

Son zamanların en zorlu Survivor'ı bu sezon yaşanıyor. Ünlüler Gönüllüler formatı ile 14. sezonunda Survivor 2020 olarak ekranların en çok izlenen ve takip edilen programı olmayı başardı. Bu sezon Survivor'ın dikkat çeken yarışmacılarından biri de Gönüllüler takımından Nisa Bölükbaşı oldu. Takımın performans tablosunda üst sıralarda yer alan Survivor Nisa, 27 Nisan Pazartesi günü ekrana gelecek yeni bölümde yarışmaya veda mı edecek merak konusu oldu. Nisa, yayınlanan yeni bölüm tanıtımında oyun sırasında gözyaşlarına boğuluyor. Acun Ilıcalı'nın "Kimseyi yarışmada zorla tutmuyoruz. Bize net olarak başvuruyorsa da yarışmadan elenmesine müsaade ederiz” sözleri sonrasında Nisa'nın yarışmaya veda edeceği akıllara geldi. Tam olarak bu sorunun cevabı bu akşam ekrana gelecek Survivor yeni bölümde verilecek.

SURVIVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.