Survivor Nisa kimdir? Gönüllüler Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Nisa Bölükbaşı, Survivor 2020 birleşme partisine kalma başarısı gösteren yarışmacılardan biri. Survivor 2020 Gönüllüler takımında performansı ile adından çokça söz ettiren Nisa Bölükbaşı kimdir merak ediliyor. Peki, Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2020 22:19
Değiştirme Tarihi: 11.04.2020 22:19
Survivor Nisa kimdir? Gönüllüler Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yeni sezonunda ekranların en çok izlenen programı olmayı başaran Survivor 2020'de birleşme partisi heyecanı yaşanıyor. Yarın ekrana gelecek Survivor 2020 birleşme partisi öncesi yarışmacılar araştırılmaya başlandı. Yarışmada performansı, kariyeri ile dikkat çeken isimlerden biri de Survivor Nisa Bölükbaşı. Peki, Nisa Bölükbaşı kimdir? Survivor Nisa kaç yaşında, nereli?

SURVIVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.