Survivor Nagihan Karadere imajını değiştirdi! Pembe saçlarıyla gündem oldu!

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Nagihan Karadere sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. Survivor Nagihan  son olarak yeni imajıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Saçlarını pembe renge boyayan Nagihan'ın bu hali herkesi çok şaşırttı.

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2021 12:09
Değiştirme Tarihi: 30.11.2021 12:09
Survivor Nagihan Karadere imajını değiştirdi! Pembe saçlarıyla gündem oldu!

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Nagihan Karadere değişimi ile herkesi şaşırttı. Nagihan Karadere geçirdiği estetik operasyonlar sonrası sosyal medyada oldukça konuşulmuştu. Dudaklarını, göğüslerini ve son olarak burnunu yaptıran Nagihan Karadere şimdi de saçlarını pembe yaptı. Bambaşka birine dönüşen Survivor Nagihan yeni imajıyla gündeme bomba gibi düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.Nagihan Karadere'nin son görüntüsü takipçileri tarafından beğenilmedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Nagihan Karadere geçtiğimiz aylarda yatak odası sırlarını anlatınca sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekmişti. Eski erkek arkadaşının sürekli kendisini aradığını anlatan Karadere "Onunla cinsel anlamda yaşadıklarımı başka kimseyle yaşamadım" demişti. Yarışmacı "Yaşadığı her ilişkide, uyumu bulamamasının ardından benimle iletişime geçiyor, kapıma geliyordu. Beni istediğini söylüyordu. Benimle evlenmek istediğini söylüyordu. Ancak ben kabul etmiyordum" dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin