Survivor ilk bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 4 Temmuz Survivor 2020’de dokunulmazlık kimin oldu?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu. Heyecanın dorukta olduğu Survivor 2020 126. bölümde altı yarışmacı, haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Müthiş mücadelelerin yaşandığı Survivor 1. bireysel dokunulmazlık oyununda iki yeni uygulama, oyuna ayrı bir heyecan kattı. 4 Temmuz Cumartesi günü oynanan Survivor ilk bireysel dokunulmazlık oyunu finali ise soluk soluğa izlendi. Peki, Survivor’da ilk bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 23:36
Değiştirme Tarihi: 05.07.2020 00:18

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. 4 Temmuz 2020 tarihli Survivor 126. bölümde altı yarışmacı, haftanın ilk bireysel dokunulmazlığı için mücadele etti. Oyun sırasında Sercan, kafasını çok kötü çarpıp herkesi korkuttu. Doktor Ulaş’ın tedavisi ile parkura dönen Sercan, oyuna devam etti. Bugün oynanan dokunulmazlık oyununda iki değişiklik ilk defa uygulandı. Oyuna ayrı bir heyecan, çekişme katan bu uygulamalardan biri Survivor’da ilk defa yapıldı. Günün sonunda kıyasıya mücadelede dokunulmazlığı kazanan belli oldu. İşte Survivor 2020’de dokunulmazlık oyunu detayları…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Survivor 2020’de bugün oynanan dokunulmazlık oyununda iki değişiklik yapıldı. Bunlardan bir tanesi Survivor’da bir ilk oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununda ilk turda yarışmacılar tek tek parkura çıkıyor ve süreye karşı yarışıyor. Bu tur sonrasında ilk tur eşleşmesi yapılıyor. İlk tur eşleşmesinde üç yarışmacı aynı anda parkura çıktı. Bu üç yarışmacı arasından iki kere yenilen dokunulmazlığa veda ediyor.

Dokunulmazlık oyunundaki ikinci değişiklik final turunda oldu. Daha önce final turunda iki yarışmacıdan hangisi 2 sayıyı önce alırsa dokunulmazlığı kazanıyordu. Bugün oynanan final turunda yarışmacılardan beş olan dokunulmazlığı kazanmış oldu.

SURVIVOR’DA İLK BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020 126. bölümde haftanın ilk bireysel dokunulmazlık mücadelesi nefes kesti. Son altı yarışmacı, Survivor Büyük Finaline kalmak için dokunulmazlık için kıyasıya yarıştılar. Barış, Berkan, Elif, Cemal Can, Yasin, Sercan arasında müthiş bir mücadele ekrana geldi. Zorlu parkurda yarışmacılar, tüm engelleri aşıp finalde masanın üzerindeki 10 labutu yere düşürmesi gerekiyordu. İlk olarak tek tek parkura çıkıp zamana karşı yarıştılar. Bu tur sonrasında şu şekilde eşleşme ortaya çıktı;

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor’da bir ilk olarak ekrana gelen ikinci turda Barış – Sercan – Yasin üçlüsü parkura çıktı. Bu üçlü arasında iki kez yenilen ve elenen isim Barış oldu. Yarı finalde ilk eşleşme Sercan ile Yasin arasında oldu. Diğer üç isim Berkan – Elif – Cemal Can arasındaki mücadelede kaybeden Elif oldu. Diğer yarı final eşleşmesi Berkan ile Cemal Can oldu.

Yarı finalde Sercan ile Yasin arasındaki mücadele sırasında Sercan başını kötü bir şekilde vurup sakatlık geçirdi. Herkesin korkuyla izlediği bu anlarda Sercan’ın ciddi bir şeyi olmadığı ama tedbir amaçlı tomografi çekilmesi gerektiği söylendi. Fakat Sercan, oyunu bırakmak istedi. Oyun sonrasında kontrol için hastaneye gitmeyi kabul etti. Oyuna devam eden Sercan, önce yarı finalde Yasin’i, sonraki finalde Cemal Can’ı geçerek Survivor 2020’de ilk bireysel dokunulmazlığı kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.