Survivor iletişim oyununu kim kazandı? 30 Haziran Salı Survivor 2020’de iletişim ödülü neydi?

Survivor 2020’de beş ödüllü iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. 30 Haziran 2020 tarihli Survivor 123. bölümde Kırmızı takım ile Mavi takım, iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. Yarışmacılar, Survivor şartlarında sevdikleri ile iletişim kurmalarına imkan veren İletişim Oyununda zorlu parkuru aşmaya çalıştı. Çamur dolu engellerde epey zorlanan Survivor 2020 yarışmacıları, ortaya inanılmaz bir mücadele koydular. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de iletişim ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2020 22:34
Değiştirme Tarihi: 30.06.2020 23:04

Ekranların heyecan dolu yarışması Survivor 2020’de nefes kesen bir iletişim oyunu oynandı. Survivor’ın 123. bölümünde Kırmızı takım ile Mavi takım, beş ayrı iletişim ödülünü almak için güçlerinin sınırlarını zorladı. İletişim ödülü, yarışmacıların aileleri, sevdikleri ile bir şekilde iletişim kurmalarını sağlıyor. Beş ödülün birden olduğunu duyduktan sonra yarışmacılar, oyunu kazanmak için daha çok hırslandı. Fakat çok zorlu bir parkurla karşılaştılar. Çamur dolu parkuru aşmakta zorlanan yarışmacıların verdikleri mücadele sonunda Survivor iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. İşte 30 Haziran 2020 tarihli Survivor 123. Bölümdeki iletişim oyunu detayları…

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam ekrana gelen Survivor’da iletişim oyunu ödülü ile diğerlerinden farklıydı. Bu oyunu kazanan takımın yarışmacıları beş farklı iletişim ödülü kazandı. Bu haftanın iletişim ödülü şu şekilde;

Hayran mesajlarına bakma

Bir arkadaşla telefonda konuşma

Müzik dinleme

Instagrama video yükleme

Instagrama fotoğraf yükleme

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de bugün oynanan iletişim oyununda zorlu parkur vardı. İki tane çamurlu engel ve arada bir havuzun olduğu parkurda finalde yarışmacılar bir puzzle’ı tamamlamaları gerekiyordu. Atışta ise dört topu, altındaki kuleleri devirmeden düşürmeleri gerekiyordu. Avantaj oyununun oynanmadığı Survivor iletişim oyununda ilk eşleşmeler Berkan – Sercan, Elif – Barış ve Yasin – Nisa şeklinde oldu. Bu eşleşmelerde galip gelen Kırmızı takım skoru 3-0 yaptı. Fakat sonrasındaki üç oyunu kazanan Mavi takım, önce skorda dengeyi sağlamayı başardı. Sonrasında ise 5-3 öne geçtiler. Mavi takım, bu üstünlüğünü koruyarak skoru 9-5'e kadar getirdi. Son oyunda karşılaşan Nisa ile Yasin oldu. Nisa, bu oyunu da kazanarak skoru 10'a 5 yaptı. Böylece Survivor'da iletişim oyununu Mavi takım kazanmış oldu.

CEMAL CAN PARKURDA KORKUTTU

Survivor 2020’de iletişim oyunu sırasında Mavi takımdan Cemal Can ile Kırmızı takımdan Yasin, skor 3-1 iken karşı karşıya geldiler. Parkurda ikinci çamurlu engele girildiği sırada Cemal Can acı içinde kıvranmaya başladı. Sağ omuzunu tutan Cemal Can’a yanına arkadaşları ile birlikte Doktor Ulaş geldi. Doktor Ulaş’ın yaptığı kontroller sonrasında ağrıyan kısma ilaç sıkıldı. Cemal Can, oyuna devam edebileceğini söyledi ve yarışa devam etti. Cemal Can, çıktığı bu oyunu kazanarak skoru 3-2’ye getirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

NİSA YİNE GÖZLERİNDE SORUN YAŞADI!

Survivor’da iletişim oyunu sırasında Nisa, gözlerinde yaşadığı sorun nedeniyle oyunu bırakmak zorunda kaldı. Skor 3-3 iken Mavi takımdan Nisa ile Kırmızı takımdan Elif eşleşti. İki yarışmacı parkuru geçip puzzle’a geldi. Fakat Nisa, bu sırada gözlerini açamadığı için oyunu bırakmak zorunda geldi. Doktor Ulaş anında Nisa’ya müdahale etti. Hassas bir nokta olması nedeniyle Nisa, bir tur oyuna ara verdi. Bu sırada Doktor Ulaş, Nisa’nın gözlerinin temizlenmesini sağladı. Sonraki turda oyun kaldığı yerden devam etti. Nisa, çıktığı bu oyunu kazanarak Mavi takımı 5-3 öne geçirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.