Survivor İlayda kimdir? Survivor 2020 İlayda Velibeyoğlu kaç yaşında, nereli? Neden erken veda etti?

İlayda Velibeyoğlu, Survivor 2020'ye sonradan katılan fakat adada kısa bir süre kalan yarışmacı. Bu akşam yapılan Survivor 2020 Büyük Finali'ne katılan Survivor İlayda, büyük umutlarla katıldığı yarışmada neden erken ayrılmak zorunda kaldığını açıkladı. Peki, Survivor İlayda Velibeyoğlu kimdir, kaç yaşında? İlayda Velibeyoğlu neden ayrılmak zorunda kaldı?

Yayınlanma Tarihi: 14.07.2020 22:51
Değiştirme Tarihi: 14.07.2020 22:51
Survivor İlayda kimdir? Survivor 2020 İlayda Velibeyoğlu kaç yaşında, nereli? Neden erken veda etti?

Survivor 2020 Büyük Finali ile birlikte bu sezonun yarışmacıları da tekrar gündeme gelmeye başladı. Bu isimlerden biri de yarışmaya sonradan dahil olup Survivor'da çok kısa bir süre kalan İlayda Velibeyoğlu idi. Büyük Final'de Acun Ilıcalı'nın sorusu üzerine Survivor İlayda, neden erken ayrılmak kaldığını açıkladı. İşte Survivor İlayda'nın biyografisi ve merak edilen konuya dair açıklamaları...

SURVIVOR'A NEDEN ERKEN VEDA ETTİ?

Survivor 2020 Büyük Finali'nde söz alan İlayda Velibeyoğlu, 3 senedir Survivor'a başvurduğu, kısmetin 3. sınıfta iken olduğunu, yedek olarak kabul edildiğini söyledi. Fakat çok istemesine rağmen "Doğru yer, yanlış zamanlama." diyen Survivor İlayda, çok zor olduğunu, bu yüzden 4 günde pes ettiğini söyledi. İlayda Velibeyoğlu, Dominik Cumhuriyeti'nde 2 hafta, Survivor'da dört kaldığını da açıkladı.

SURVIVOR İLAYDA VELİBEYOĞLU KİMDİR?

İlayda Gökdeniz Velibeyoğlu, 1999 yılında Almanya/ Frankfurt’da doğdu. Medipol Üniversitesi Tıp fakültesi 3. Sınıf öğrencisi ve profesyonel sporcu. Vakıfbank spor kulübünde başlayarak birçok takımda lisanslı voleybol oynadı. Daha sonra Fenerbahçe’ de lisanslı kürek çekti. Türkiye Şampiyonalarına katıldı. Şu anda aktif fitness yapıyor.