Survivor gönüllüler takımı Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından canlı yayın yaptı, soruları yanıtladı

Survivor'da geçtiğimiz gün oynanan iletişim ödülünü kazanan gönüllüler takımı, Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından canlı yayın yaptı. Burada, kendilerine yöneltilen soruları yanıtlayan gönüllüler takımının canlı yayını anlık 1 milyon izleyiciye ulaşarak kırılması güç bir rekora imza attı. 

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2020 09:38
Değiştirme Tarihi: 14.05.2020 09:38

İletişim oyununda başarılı olarak ünlüler takımına karşı üstünlük sağlayan gönüllüler takımı, Survivor için uzun süre unutulmayacak bir olayın da altına imzayı attılar. İzleyenleri bir hayli eğlendiren ve samimi anlara sahne olan Instagram canlı yayınında anlık 1 milyon izleyici hazır bulundu. Peki Survivor gönüllüler iletişim ödülünde neler yaşandı? Gönüllüler takımı Instagram yayınında nasıl cevaplar verdi? 

Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışması olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de heyecan katsayısı günden güne artarken, Acun Ilıcalı, bu yıl sosyal medyada Instagram canlı yayınları başlatmıştı. Öncesinde Ünlüler Takımı ile birlikte canlı yayın açan Acun Ilıcalı, bu kez de Gönüllüler Takımı'nı yayına dahil etti ve yayını 1 milyondan fazla kişi takip etti. Yarışmacıların kendisine yöneltilen soruların cevaplandığı 1 milyon kişilik yayın Türkiye rekoru olarak sosyal medya tarihine geçti.