Survivor Gizem kimdir? Survivor 2020 Gönüllüler Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gizem Birdan, Survivor 2020 birleşme partisine kalma başarısı gösteren yarışmacılardan biri. Survivor 2020 Gönüllüler takımında performansı ile adından çokça söz ettiren Gizem Birdan kimdir merak ediliyor. Peki, Survivor Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2020 21:41
Değiştirme Tarihi: 11.04.2020 21:41
Survivor Gizem kimdir? Survivor 2020 Gönüllüler Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yeni sezonunda ekranların en çok izlenen programı olmayı başaran Survivor 2020'de birleşme partisi heyecanı yaşanıyor. Yarın ekrana gelecek Survivor 2020 birleşme partisi öncesi yarışmacılar araştırılmaya başlandı. Yarışmada performansı, kariyeri ile dikkat çeken isimlerden biri de Survivor Gizem Birdan. Peki, Gizem Birdan kimdir? Survivor Gizem kaç yaşında, nereli?

SURVIVOR GİZEM BİRDAN KİMDİR?

Gizem Birdan, 5 Ağustos 1992, İstanbul'da doğdu. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü'nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji'nden burs alarak liseyi de İstanbul'da bitirdi. Sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa'da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

Üniversiteden sonra "Kocamın Ailesi" dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son "Şahin Tepesi" adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan'ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.