Survivor Gizem kimdir? Survivor 2020 Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Gizem Birdan kimdir merak ediliyor. Survivor 2020'de bu akşam dört yarışmacı, İstanbul'dan yayına katıldı ve mevcut yarışmacılara sorular sordu. Bu yarışmacılardan bir tanesi de Gönüllüler takımından Survivor Gizem Birdan idi. Yüzleşme Konseyi'nde Survivor Gizem, aklındaki soruları son dört yarışmacıya yöneltti. Bu anları izleyenler, Survivor Gizem Birdan kimdir araştırmaya başladı. İşte Survivor Gizem Birdan'ın hayat hikayesi...

Yayınlanma Tarihi: 12.07.2020 21:58
Değiştirme Tarihi: 12.07.2020 21:58
Survivor Gizem kimdir? Survivor 2020 Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor 2020'de Dominik Finali son günü Yüzleşme Konseyi ile başladı. Bu sezonun elenen isimleri, Survivor 2020 final dörtlüsü karşısına çıkıp onlara bazı sorular yöneltiyor. Gönüllüler takımında yarışan ve elenen Gizem Birdan, izleyicilerin merak konusu oldu. Yarışmacının hayat hikayesini merak edenler, Survivor Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında, nereli şeklinde aramalar yapmaya başladı. İşte Survivor Gizem Birdan biyografisi...

SURVIVOR GİZEM BİRDAN KİMDİR?

Gizem Birdan, 5 Ağustos 1992, İstanbul'da doğdu. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü'nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji'nden burs alarak liseyi de İstanbul'da bitirdi. Sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa'da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

Üniversiteden sonra "Kocamın Ailesi" dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son "Şahin Tepesi" adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan'ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.