Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor finali bu akşam yapılacak mı? - Survivor'da tarih değişti

Survivor finali bu akşam yapılacak mı? - Survivor'da tarih değişti

Survivor yarışmasında artık gözler Kıbrıs finalinde. Yarışmanın çeyrek final ve yarı final oylamaları gerçekleşti. Survivor 2016'da Serkay ve Atakan final akşamında karşı karşıya yarışacaklar. Ülkede yaşanan vahim olayın ardından Acun Ilıcalı dün akşamki yayını normal süresinden kısa zamanda sonlandırmış, ve kazanan yarışmacıyı açıklayıp programı kapatmıştı. Peki Survior finali bu akşam yapılacak mı? İşte Survivor'ın finalinin yeni yayın tarihi

29.06.2016 16:06

Survivor'da dün akşam yaşanan gelişmeler sonrasında yarışmacılar ve konuk izleyiciler kahroldu. Acun Ilıcalı yaptığı açıklama ile acı haberi yarışmacılara duyurdu ve programı erken kapatacaklarının bilgisini verdi. İzleyenler Survivor yarı final akşamında heyecan seviyesi yüksek anlara tanık oldu. Program sonunda hayli üzgün olduğu gözlenen Acun Ilıcalı teröre lanet yağdırdı. Peki Survivor finali ne zaman yapılacak? İşte Survivor 2016'nın değişen final tarihi.

Survivor yarı final akşamında heyecanlı ve bol tartışmalı bir gece geçiyordu ki İstanbul'dan gelen haber o hareketli ortamı derin bir sessizliğe dönüştürdü. Survivor'da dün akşam Atakan ve Damla SMS oylarından gelen sonuca göre final koltuğuna oturacaktı. Acun Ilıcalı reklam dönüşünde acı haberin açıklamasını yaptı ve yarışmacılara dönüp programı kısa keseceklerini bildirdi. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte dün akşam Survivor'da yaşananlar

Acun Ilıcalı İstanbul'da yaşanan patlama sonrasında flaş bir açıklama yaptı:

Yarışmacı arkadaşların haberi yok ama konuklarımızın haberi olmuştur. Aldığım bilgi ile kahrolduk. İstanbul'dan üzücü bir haber geldi. İstanbul'da bir patlama meydana gelmiş, bizde reklam arasında öğrendik. Buradan patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Bu durumda oylama akşamını uzatmamıza gerek yok. Hemen sonucu açıklayıp programı sonlandırıyoruz dedi.

Survivor 2016 yarı final akşamında rakibinden daha yüksek SMS oyu alarak adını final akşamına yazdıran isim Atakan oldu

SURVİVOR FİNALİNİN TARİHİ DEĞİŞTİ
Önceden belirlenen takvimde bu akşam Survivıor Final akşamı olacaktı. Fakat Acun Ilıcalı'nın dün akşamki tepksi ve üzüntülü görüntüsünden sonra, sosyal medyada Ilıcalı'nın Survivor finalini iptal edeceği konuşuluyordu. Ve beklenen açıklama geldi. Acunn Medya'dan yapılan açıklamaya göre bu akşam yapılması gereken Survivor Finali 30 Haziran Perşembe gününe alındı.

Yorumlar | 0
üye profil