Survivor Ezgi Hocaoğlu kimdir? Ünlülerden Ezgi kimdir, kaç yaşındadır?

Survivor Ezgi, bu hafta Ünlülerden eleme adayı olarak çıkarıldı. Yarışmaya sonradan dahil olan Ezgi, bu akşam Survivor'dan elenme riski olması nedeniyle izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Ezgi kimdir? Ezgi Hocaoğlu kaç yaşındadır?

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2020 18:21
Değiştirme Tarihi: 07.04.2020 18:21
Survivor Ezgi Hocaoğlu kimdir? Ünlülerden Ezgi kimdir, kaç yaşındadır?

Heyecanı her geçen gün ile artan Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler oldu. Ünlüler takımından eleme adayı olarak Ezgi'nin ismi çıktı. Eleme potasına girmesi sonrasında Survivor Ezgi kimdir, Ezgi Hocaoğlu kimdir, kaç yaşındadır merak ediliyor. İşte Survivor Ezgi Hocaoğlu hakkında merak edilenler...

EZGİ HOCAOĞLU KİMDİR?

Milli Cimnastikçi olan Ezgi Hocaoğlu, 22 Temmuz 1995 yılında İstanbul’da doğdu. 5-16 yaş aralığında profesyonel olarak Artistik Cimnastik yaptı. Türkiye Cimnastik Federasyonu'ndan Pilates eğitmenlik belgesi aldı.

Survivor Ezgi, 2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu. 2018 yılında Medical Exercise Fitness Trainer belgesi aldı. Şu anda Cimnastik ve Pilates antrenörlüğüne devam etmektedir.

Ezgi Hocaoğlu, Survivor 2020'ye 14 Mart'ta katıldı. 19. bölümde dokunulmazlık oyunu öncesinde Survivor'a dahil olan Ezgi, Ünlüler takımına katıldı.

DOKUNULMAZLIĞI KAYBEDEN ÜNLÜLERDEN İKİ ELEME ADAYI ÇIKTI!

Survivor ada konseyinde son olarak dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımının oylaması yer aldı. Ünlüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istediği ismi yazdılar. Yazılan isimler Ersin, Parviz, Ezgi oldu. Ersin'in adı bir kere yazılırken Parviz ile Ezgi'nin adı dörder kere yazılmıştı. İlk defa yaşanılan bu durumda Parviz ve Ezgi haftanın ilk eleme adayları oldu. Bu adayların yanına Salı günü iki eleme adayı daha eklenecek. Dört eleme adayı arasından en az SMS oyu alan kişi adaya veda edecek.