Survivor Evrim kimdir? Survivor 2020 yarışmacısı Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Evrim, bu akşam MasterChef Türkiye yeni bölüme konuk olacak. Survivor 2020 çeyrek finalisti olan Evrim Keklik, ödül oyununda MasterChef yarışmacıları ile birlikte mutfağa girecek ve yemek konusunda hünerlerini gösterecek. Yeni bölüm öncesinde iki yarışmanın takipçileri tarafından Survivor Evrim kimdir araştırılmaya başlandı. Peki, Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Yayınlanma Tarihi: 19.12.2020 18:38
Değiştirme Tarihi: 19.12.2020 18:38
Survivor Evrim kimdir? Survivor 2020 yarışmacısı Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye yeni bölümünde Survivor 2020’nin efsane kadrosunu konuk ediyor. Geçen sezon Survivor 2020’de son sekiz arasına girmeyi başaran Evrim Keklik de Barbaros ile birlikte ödül oyununda tezgah arkasına geçecek. Survivor Evrim kimdir sorusu MasterChef 2020 yeni bölüm öncesinde yine gündem oldu. İşte Survivor 2020 yarışmacısı Evrim Keklik hakkında merak edilenler…

SURVIVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Evrim Keklik, 14 Mart 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. Lisans mezunu olan Evrim Keklik, Üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde tamamladı. Evrim Keklik aslen Çankırı'lı olarak bilinmektedir. Voleybol ve Sualtı Hokeyi sporları yapan Evrim Keklik, fanatik Galatasaray taraftarıdır. Geçmişinde ilk voleybol kariyerine henüz 7 yaşındayken Fenerbahçe Spor Kulübü altyapısında başladı.

Sonraki dönemde Galatasaray takımına transfer olmuş ve voleybol kariyerine burada devam etmiştir. Omzundan yaşamış olduğu sakatlık sonrasında Evrim Keklik, voleybola uzun bir ara vermek zorunda kalmıştır. 

Ankara'da bulunan Gazi Üniversitesi'nde BESYO bölümünde eğitim alan Evrim Keklik, üniversite dönemlerinde 4 yıl boyunca yüzme sporu ile yakından ilgilenmiştir. Okuldan yüzme antrenörü olarak mezun olmuştur. 

Yaklaşık olarak 7 yıl kadar süren Üniversite eğitimi sonrasında İstanbul'a ailesinin yanına dönen Evrim Keklik, Turkcell ve Alpella markalarının reklamlarında oynamıştır. 2018 yılında Evrim Keklik, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış, 30.000 TL ödül kazanarak yarışmaya veda etmiştir.