Survivor eski yarışmacısı ve Survivor Panorama yorumcusu Sema Aydemir'e hırsız şoku!

Survivor eski yarışmacısı ve Survivor Panorama yorumcusu Sema Aydemir'e hırsız şoku!
Yayınlanma Tarihi: 22.02.2020 11:29
Değiştirme Tarihi: 22.02.2020 11:29

Survivor'ın eski yarışmacılarından ve Survivor Panorama'nın sunucularından olan eski milli atlet Sema Aydemir'in evine hırsız girdi. Hırsızı fark eden Sema, yataktan kalkıp kovalamacaya girdi. Sema'nın arabasının anahtarını alan hırsız, araçla kaçarak kayıplara karıştı. İşte sonrasında yaşananlar...

Sema Aydemir'in arkadaşlarıyla birlikte yaşadığı İstanbul Eyüp'teki evine, gecenin ilerleyen saatlerinde el feneriyle bir hırsız girdi. Aydemir ve arkadaşlarının paralarıyla birlikte evdeki değerli eşyaları ve bir araba anahtarı çalan hırsız, ünlü sporcu tarafından fark edilse de kaçmayı başardı.

ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Olay sonrası Aydemir ve arkadaşları, eve giren hırsızdan şikayetçi oldu. Konuyla ilgili soruşturma sürerken, hırsızın kimlik tespiti için çalışmalar başlatıldı. Aradan aylar geçti. İstanbul Büyükçekmeçe'de trafik polisleri lüks bir aracı durdurdu.

Sürücünün hareketlerinden şüphelenen polis, araçtaki plakanın sahte olduğunu fark etti. Olayla ilgili tutanak tutuldu ve durum savcılığa bildirildi. Savcılık tarafından başlatılan soruşturma kapsamında; bu kişinin çaldığı aracın Sema Aydemir'e ait olduğu belirlendi. Soruşturma devam ediyor.

YATAKTAN KALKIP KOVALADI

Sema Aydemir, gece yarısı evine hırsız girdiğini fark edince yataktan kalkıp hırsızı kovalamaya başladı. Apartmandan çıktıktan sonra, elindeki anahtarın bir aracın kapısını açtığını gören hırsız, araca binerek olay yerinden kaçtı.

Kaynak: SABAH