Survivor eski yarışmacısı Merve Aydın'ın acı kaybı!

Survivor eski yarışmacılarından Merve Aydın'ın bir süredir kanser tedavisi gören annesi Nilgün Aydın, yaşamını yitirdi. Merve Aydın, acı haberi sosyal medya hesabından paylaştı. 

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2021 09:25
Değiştirme Tarihi: 03.09.2021 16:01
Survivor eski yarışmacısı Merve Aydın'ın acı kaybı!

Survivor'a 2013 ve 2015 yıllarında katılan ve 2015 yılında finale kalma başarısı göstererek adını duyuran Merve Aydın, annesinin vefatıyla yıkıldı.

Bir süredir kanser tedavisi gören annesi Nilgün Aydın'ın yaşamını yitirdiğini duyuran Merve Aydın, annesi için sevenlerinden dua istemişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Merve Aydın'ın annesi bu paylaşımdan saatler sonra hayatını kaybederken, ünlü isim bir paylaşım daha yaparak Annemi kaybettik. Annem için dua eden herkesten Allah razı olsun" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Aydın, "Canım annemin cenazesi bugün Albayrak Camii'nde öğle namazını takiben kılınacaktır. Kayaşehir Şamlar Mezarlığı'na defnedilecektir" ifadelerini kullandı.

Merve Aydın son olarak 13 Mayıs tarihinde Instagram hesabından ailesiyle bir pozunu paylaşarak sevenlerinin bayramını kutlamıştı. Ölüm haberini alan sosyal medya kullanıcıları ise Aydın'ın paylaşımının altına taziye yorumları yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin