Survivor erzak oyununu kim kazandı? Survivor ödül oyunu nefes kesti... 

Survivor'da kim kazandı? Survivor erzak ödülünü kim aldı? Survivor'da final yaklaştıkça oyunların önemi her geçen gün artmaya devam ediyor. Survivor'da yeni haftada birçok gelişmenin yanı sıra, takımlar aç kalmamak için parkurda erzak mücadelesi verecek. Öte yandan adaların birleşmesiyle beraber ortaya nasıl görüntülerin yansıyacağı da merak ediliyor. Peki, Survivor'da erzak oyununu hangi takım kazandı? İşte 20 Mayıs Survivor'da erzak oyununu kazanan takım.

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2020 22:54
Değiştirme Tarihi: 20.05.2020 22:54
Survivor erzak oyununu kim kazandı? Survivor ödül oyunu nefes kesti... 

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan Survivor'da büyük heyecan sürmeye devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam erzak oyununda karşı karşıya geldiler. Kıran kırana oynanan mücadelede iki takımda yeni haftada aç kalmamak uğruna savaştı. Son ana kadar süren mücadelenin ardından yeni haftada erzağına kavuşan takım belli oldu. Peki, Survivor'da erzak oyununu kim kazandı? İşte heyecan dolu oyunun kazananı...

ERZAK ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da erzak oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı bu akşam oynanan mücadelenin ardından belirlendi. Ünlüler ve gönüllüler takımı haftayı aç geçirmemek adına erzak oyununda karşı karşıya geldi. İki takım yarışmacılarınında parkurda zor anlar yaşadığı oyunda, bir takım daha ağır bastı ve erzağı kazanan taraf oldu. Adaların birleştiği haftada Survivor erzak ödülünü kazanan takım gönüllüler oldu.

ADALAR BİRLEŞİYOR!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de beklenen an geldi ve Mert'in elenmesinin ardından iki takım yarışmacıları aynı adada kalmaya başlayacak. Gönüllüler takımının ünlüler takımının yaşadığı adaya geçmesiyle birlikte ortaya nasıl görüntüler yansıyacağı oldukça merak ediliyor.

SURVIVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da dün gecenin en çok merak edilen sorusunun cevabı SMS sıralamasının açıklanması ile belli oldu. Bu hafta belirlenen beş eleme adayı arasında en az SMS oyu alan bu şekilde ortaya çıktı. Yapılan halk oylaması sonucunda Survivor 2020’de bu hafta yarışmaya veda eden isim ünlüler takımından Mert oldu.