Survivor Ersin Korkut kimdir? Survivor 2020'de Ersin diskalifiye mi oldu? Ersin Korkut kaç yaşında, nereli?

Survivor 2020 ada konseyinde büyük şok yaşandı. Bu sezon Survivor'ın süpriz isimlerinden olan Ersin Korkut, yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Herkesin şaşkınlıkla izlediği Survivor yeni bölümdeki açıklamayı Acun Ilıcalı zorlanarak yaptı. En beklenmedik veda oldu dediği Survivor Ersin'in diskalifiye olma nedeni neydi? Survivor Ersin Korkut kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2020 23:44
Değiştirme Tarihi: 12.05.2020 23:44
Survivor Ersin Korkut kimdir? Survivor 2020'de Ersin diskalifiye mi oldu? Ersin Korkut kaç yaşında, nereli?

Survivor 2020'de Ersin Korkut'un diskalifiye şoku yaşanıyor. 12 Mayıs Salı günü ekrana gelen Survivor 74. bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı, önemli bir açıklama yapacağını ve bunun bir yarışmacıyı ilgilendirdiğini ama tüm yarışmacıların da üzüleceğini söyledi. Bunun üzerine herkes, Acun Ilıcalı'nın vereceği kötü haberin Ersin'in köpeğinin öldüğünü söyleyecek gibi yorumladı. Fakat Acun Ilıcalı, sezona damga vuran, performansı ile herkesin övgüsünü kazanan, saygı duyulan Ersin Korkut'un yarışmaya veda etmek zorunda olduğunu açıkladı.

ERSİN KORKUT NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor yeni bölümde ada konseyinde herkesi derinden etkileyen bir veda yaşandı. Acun Ilıcalı, Survivor Ersin'in futbol maçında sakatladığı dizinin MR çekimi sonrasında incelemeler sonrasında yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı.

SURVİVOR ERSİN KORKUT KİMDİR?

Ersin Korkut, 8 Kasım 1977 yılında Hakkâri'de doğmuştur. Teyzesinin oğlu olan sinemacı Yılmaz Erdoğan'ın desteğiyle oyunculuğa adımını atmıştır. 

İstanbul'a gelmeden önce Hakkâri'de taksi şoförlüğü yapmış ardından İstanbul'da bir pizzacıda bulaşıkçı olarak çalışmıştır. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen Ersin Korkut İstanbul'da hiçbir tanıdığını aramamış ancak bir gün, kuzeninin Merter'de bir pizzacıda çalıştığını duyan Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut'u bulmuş ve Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yanına, çalışması için çağırmıştır. 

2000 yılında BKM'nin çeşitli birimlerinde görev almaya başladı. Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununun arka kadrosunda çalışırken, oyunda kendisi için uygun bir rol fark etti. Oyunda oynamak isteyen Ersin Korkut'a, Yılmaz Erdoğan; Bu işler o kadar kolay değil dese de ben kendime güveniyorum abi diyerek rolü kaptı. Daha sonra Cem Yılmaz ile birlikte Doritos reklamlarında rol almış; canlandırdığı rollerdeki ilginç şivesi ve rol aldığı reklamdaki "Doktor bu ne?" repliği ile tanınmıştır. BKM bünyesinde hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon programındaki komik tiplemeleri ile beğeni toplamıştır.