Survivor eleme adayı kim oldu? 8 Temmuz Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da finale sayılı günler kala çok kritik bir dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Sorusunun yanıt bulduğu kritik akşam öncesi yarışmacılar kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak için hazırdı...
Peki dün akşam dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Dokunulmazlık sonrası ada konseyinde eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı kazanan isim kimin adını söyledi? İşte 8 Temmuz Survivor dokunulmazlık oyunu kazananı ve Survivor eleme adayı...

Yayınlanma Tarihi: 09.07.2020 00:30
Değiştirme Tarihi: 09.07.2020 09:28

Bu hafta Survivor'da kim elendi sorusu salı akşamı cevabını bularak; Berkan ve Yasin ile çıktığı potadan en az SMS'i alan Sercan Yıldırım'ın adaya vedası ile netleşti. Sercan'ın vedasından bir gün sonra röportaj veren yarışmacılar dikkat çeken ifadeler kullandı.

Sercan'ın gidişi için 'Doğru olan oldu ve Sercan gitti' diyen Barış Murat Yağcı, seremonide ise 'En ufak bir yanlışım varsa özür diliyorum, hakkım da helal olsun' dedi. Barış'ın ardından Sercan ile en çok vakit geçiren yarışmacılardan olan Survivor Elif duygusal açıklamada bulundu. Elif, 'Survivor'da ilk kez keşke' diyorum diyerek, bir tane dokunulmazlık kazanabilseydim açıklamasını yaptı.

Survivor Yasin ise Sercan'ın ardından performansına övgüler dizdi. Yasin, Sercan'ın performansıyla son 1.5 aya damga vurduğunu dile getirirken, Sercan'ın yargı dağıttığıı belirtti. Survivor Cemal Can'a da seremonide Sercan sorusu geldi, bunun üzerine Cemal Can da seremonide neden Sercan'ın adını söylediğini açıkladı.

Yarışmacılar daha sonrasında Survivor dokunulmazlık oyunu için sıralama oyunu oynadı. Sıralama oyununda en kötü zamanlamayı yapan iki isim Yasin ve Cemal Can olarak belirlendi.

Sıralamada 1. Berkan, 2. Barış 3. ise Elif Gören oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

8 TEMMUZ SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Finale sayılı günler kala kritik bir dokunulmazlık oyunu için daha mücadele verildi. Survivor 2020'de sona kalan beş yarışmacının verdiği dokunulmazlık oyununu mücadelesinin kazananı dün akşam belli oldu. Survivor dokunulmazlık oyununda şansını kaybeden ilk isim Survivor Yasin Obuz oldu.

Yarı finallerde ise Survivor Barış ile Survivor Elif ve Survivor Berkan ile Survivor Cemal Can karşı karşıya geldi. Barış Elif mücadelesinde gülen taraf Barış olurken, Berkan Cemal Can karşılaşmasında galip gelip adını bireysel dokunulmazlık finaline yazdıran isim Cemal Can oldu.

Survivor bireysel dokunulmazlık oyununda Cemal Can ile mücadele eden Barış Murat Yağcı, oyun sırasında bileğinden sakatlanarak oyuna devam edemeyeceğini dile getirdi. Böylece Survivor bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı Survivor Cemal Can oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

SURVIVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununun hemen ardından toplanan ada konseyinde, dokunulmazlığı kazanan Cemal Can'ın söylediği isim Elif Gören oldu. Böylece Survivor 2020'nin yeni eleme adayı Elif Gören olurken; yarınki dokunulmazlık oyunundan sonra bu isim ile birlikte eleme potasına girecek yarışmacı da şimdiden merak konusu oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.
 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

BU HAFTA NELER OLDU?

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMDİ?

Bu hafta Survivor 2020'de sona kalan altı kişi arasında bireysel dokunulmazlık mücadelesi yaşanmış; dokunulmazlık oyunlarında çok başarılı olan Sercan, bu haftaya da damgasını vurmuştu.

Birinci ve üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan’ın eleme adayı olarak söylediği isimler Berkan ve Yasin oldu. İkinci dokunulmazlığı kazanan Cemal Can'ın ise ieleme potası için söylediği isim Sercan oldu.

Böylece bu hafta Survivor'da eleme adayları Berkan, Sercan ve Yasin olarak belirlendi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

7 TEMMUZ SURVIVOR 2020 129. BÖLÜMDE KİM ELENDİ? ADAYA VEDA EDEN İSİM KİM OLDU?

Survivor 2020'nin 7 Temmuz Salı günü ekrana gelen 129. bölümde elenen isim SMS sıralamasına göre belli oldu. Survivor'da bu haftanın eleme adayları Berkan, Sercan ve Yasin olmuştu. Survivor'da son sekize kalan yarışmacılar için Büyük SMS oylaması yapılmıştı.

Acun Ilıcalı, Survivor son bölümde toplanan ada konseyinde bu yarışmacılar arasında en az SMS oyu yarışmacıyı açıkladı.

Bu üç isim arasından SMS sıralamasına göre en az oyu alan Sercan, Survivor 2020'den elendi.

 

SURVIVOR 2020'DE 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? (6 TEMMUZ 2020)

Oldukça çekişmeli geçen 3. dokunulmazlık oyununun kazananı Sercan oldu.

 

SURVIVOR 2020'DE 3. ELEME ADAYI KİM OLDU? (6 TEMMUZ 2020)

Survivor 2020’de haftanın son eleme adayı dün akşam belli oldu. 6 Temmuz Pazartesi akşamı oynanan 3. Dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, ada konseyinde eleme potasına gönderdiği ismi açıkladı. Sercan’ın açıkladığı isim Yasin, Survivor’da haftanın son eleme adayı oldu.

 

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? (5 TEMMUZ 2020)

Survivor 2020’nin 5 Temmuz 2. dokunulmazlık mücadelesinde yarışmacılar ilk olarak sıralama için tek tek parkura çıktı. Sıralama sonrasında üçlü olarak parkurda yarıştılar. Bu turda elenen isimler Yasin ile Berkan oldu. Yarı finalde Cemal Can, Elif’i yenerken Barış’da Sercan’ın namağlup ünvanına sona verdi. Finalde karşılaşan ikili arasında dokunulmazlığı kazanan isim Cemal Can oldu.

 

SURVIVOR 2020’DE HAFTANIN  2. ELEME ADAYI KİM OLDU? (5 TEMMUZ 2020)

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de haftanın 2. ada konseyinde Acun Ilıcalı, günün dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can'a, eleme adayı olarak kimi söyleyeceğini sordu. Cemal Can, Survivor'ın ikinci eleme adayı olarak Sercan'ı söyledi.
 

SURVIVOR 2020'DE İLK DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? (4 TEMMUZ 2020)

Survivor'da bu haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan isim Sercan oldu.

SURVIVOR’DA HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? (4 TEMMUZ 2020)

Survivor Sercan’ın ada konseyinde Berkan’ı ilk eleme adayı olarak açıkladı.

 

SURVIVOR 2020 GÜN GÜN FİNAL HAFTASI PROGRAMI

7 Temmuz Salı: Sezonun Son ödül oyunu ve eleme konseyi

8 Temmuz Çarşamba: Dokunulmazlık oyunu

9 Temmuz Perşembe: Dokunulmazlık oyunu ve eleme. Bu eleme ile son dört yarışmacı kalacak.

10 Temmuz Cuma ve 11 Temmuz Cuma: Canlı yayında iki oyun oynanacak. Akşamında iki konsey canlı olarak yayınlanacak. Cumartesi akşamı yapılacak eleme ile üç kişi kalacak.

12 Temmuz Pazar: Son üç yarışmacı ile Yüzleşme Konseyi yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile finale kalan iki isim belli olacak.

13 Temmuz Pazartesi: İki finalist İstanbul'a gelecek.

13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı: İki gün sürecek Büyük final yapılacak.

14 Temmuz Salı günü Survivor 2020 şampiyonu canlı yayında belli olacak.