Survivor'da yeni kaptanlar kim oldu? 24 Haziran Survivor 2020'de takımların son hali nasıl? Kaptanlık oyunu!

Survivor'da yeni takım kaptanları ve takımların son hali dün akşam yayınlanan 117. yeni bölümde belli oldu! Çeyrek finalle birlikte artan heyecan ve kazanma hırsının her geçen gün daha çok yansıdığı parkurda, sona kalan yedi yarışmacı büyük efor sarf ederek bireysel performansta hem kendisi ile hem de diğer yarışmacılar ile mücadele ederek en iyi skoru yapmaya çalıştı. En iyi iki performansı gösteren yeni takım kaptanları olarak belirlenirken; yeni takım kaptanlarının kurduğu takımların son hali de merak ediliyordu. İşte Survivor yeni takım kaptanları ve takımların son hali!

Yayınlanma Tarihi: 25.06.2020 10:17
Değiştirme Tarihi: 25.06.2020 10:17
Survivor'da yeni kaptanlar kim oldu? 24 Haziran Survivor 2020'de takımların son hali nasıl? Kaptanlık oyunu!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020'de çeyrek final heyecanı sürmeye devam ederken dün akşam yeni bir kaptanlık mücadelesi verildi. Kırmızı ve Mavi Takımların yeniden oluştuğu ve en iyi iki performansı gösteren yarışmacının kaptan olduğu 117. bölümde neler yaşandı? Yeni takımlar kimlerden oluştu? Mavi takımda kimler var? Kırmızı takım kaptanı kim olu? İşte, 24 Haziran Survivor yeni takım kaptanları ve yeni takımlar...

KAPTANLIK OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020'de finale çok az bir zaman kala, son kalan 7 yarışmacı dün akşam parkurda kaptan olabilmek adına mücadele etti. Sercan, Yasin, Elif, Barış, Berkan, Nisa ve Cemal Can'ın yer aldığı oyunda, yarışmacılar bireysel olarak en iyi performansı göstermeye çalıştılar. Zorlu parkurda en iyi performansı gösteren ve diğer yarışmacıları eleyen 2 isim kaptan olmaya hak kazandı. Müthiş mücadelelerin ardından kaptan olmaya hak kazanan isimler Survivor Sercan ve Survivor Cemal Can oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da mavi takım yarışmacıları, bu hafta oynanan kaptanlık oyunu sonrasında belirlendi. Mavi takım kaptanlığına hak kazanan Cemal Can kendisine yakın olan isimleri seçti ve bu haftanın mavi takım yarışmacılarını oluşturdu. İşte Survivor'da bu haftanın mavi takım yarışmacıları.

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

1- Cemal Can

2- Berkan 

3- Nisa 

4- Barış 

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da kırmızı takım yarışmacıları, dün akşam oynanan kaptanlık oyunu sonrasında belli oldu. Kırmızı takımın kaptanı olmaya hak kazanan Sercan kendisine yakın olan ve başarılı olduğuna inandığı isimleri takımına seçti. İşte, Survivor'da bu haftanın kırmızı takım yarışmacıları...

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

1- Sercan

2- Elif 

3- Yasin

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de Salı akşamı oldukça kritik bir eleme konseyi yaşandı. Sona kalan 8 yarışmacı arasından eleme adayı olan isimler Evrim, Nisa ve Sercan olmuştu. Geçtiğimiz hafta tamamlanan SMS oylamasının ardından, halk tarafından en az oyu alan ve adaya veda eden isim bu hafta Evrim oldu.