Survivor'da yeni haftanın kaptanlık oyununu kimler kazanacak? Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları kim olacak?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam oynanacak olan kaptanlık oyunu öncesinde büyük heyecan yaşanmaya devam ediyor. Bu akşam Survivor'da haftanın yeni kaptanlarını belirleyecek olan kaptanlık oyununu kimin kazanacağı, kırmızı ve mavi takım yarışmacılarının kimler olacağı, yeni bölüm öncesinde izleyiciler tarafından araştırılmaya başladı. Survivor 124. bölümünde önce kaptanlık oyunu daha sonrasında takım seçmeleri oynanacak ve belirlenen takımların ardından ödül oyunu için 2 takım yarışmacıları karşı karşıya gelecek. İşte Survivor 2020 yeni bölüm tanıtımı sizlerle...

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2020 19:11
Değiştirme Tarihi: 03.07.2020 10:10

TV8'in fenomen yarışması Survivor 2020'de 2 Temmuz Perşembe günü yeni bir kaptanlık oyunu mücadelesi ekranlara gelecek! Adada son altıya kalan çeyrek finalistlerin kuracağı yeni takımların nasıl olacağı ve yeni takım kaptanlarının kim olacağı şimdiden merak konusu olurken; dün akşam Survivor 2020'nin neden ekranlara gelmediği de yarışmanın sevenleri tarafından merak ediliyordu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanın ardından merak daha da arttı ve fragmanda gördüğümüz korkutan anlar şimdiden sorgulanmaya başladı! Parkurda yere yığılan ve dizini tutan Yasin sakatlandı mı? Yasin diskalifiye mi olacak? 2 Temmuz  124. bölüm Kaptanlık Oyunu mücadelesi ve yeni takım kaptanları, takımların son hali bu akşam saat 20.00'de sizlerle TV8 ekranlarında buluşacak!

Haber ile ilgili metin girin!.

 

SURVIVOR 2020 2 TEMMUZ 124. BÖLÜMDE YASİN SAKATLANDI MI? SURVIVOR YASİN'E NE OLDU?

Survivor yeni bölüm fragmanında kaptanlık oyunu için parkurda performans gösteren Survivor Yasin, bir anda dizini tutarak yerde kıvranmaya başlıyor ve sonrasında ambulansta Doktor Ümit Yasin'e müdahale ediyor. Peki Survivor yeni bölümde Yasin'e ne olacak? Yasin sakatlandı mı? Yasin diskalifiye mi olacak? 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Tüm merak edilenler yeni bölüm ile birlikte güncellenecek...

SURVIVOR 124. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Survivor 2020 her akşam TV8 ekranlarında izleyicilerin evlerine konuk olarak yüzleri gülümsetmeye devam ediyor. Survivor 2020'nin yeni bölümü bu akşam aynı saatinde sizlerle olacak. 2 Temmuz Perşembe günü saat 20.00 itibari ile TV8 ekranlarında başlayacak Survivor yeni bölümü kaçırmayın!

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR 2020'DE KİMLER SON ALTIYA KALDI?

Survivor 2020'de son altıya kalarak büyük finale bir adım daha yaklaşan yarışmacılar Berkan, Cemal Can, Elif, Sercan, Barış ve Yasin oldu.

SURVİVOR'DA BU HAFTA ELEME POTASINDA KİM VARDI? KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de Salı akşamı oldukça kritik ve duygusal bir eleme konseyi yaşandı. Sona kalan 7 yarışmacı arasından eleme adayı olan isimler Nisa, Berkan ve Barış'tı. Geçtiğimiz hafta tamamlanan SMS oylamasının ardından, halk tarafından en düşük SMS oyunu alarak 30 Haziran 2020 Salı akşamı adaya veda eden isim Nisa oldu

Haber ile ilgili metin girin!.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA KAPTANLIK OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020'de büyük finale çok az bir zaman kala, son kalan 7 yarışmacının akşam parkurda kaptan olabilmek adına mücadele etmiş; Sercan, Yasin, Elif, Barış, Berkan, Nisa ve Cemal Can'ın yer aldığı oyunda, yarışmacılar bireysel olarak en iyi performansı göstermeye çalışmıştı.

Zorlu parkurda en iyi performansı gösteren ve diğer yarışmacıları eleyen 2 isim kaptan olmaya hak kazandı. Müthiş mücadelelerin ardından kaptan olmaya hak kazanan isimler Survivor Sercan ve Survivor Cemal Can oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da mavi takım yarışmacıları, oynanan kaptanlık oyunu sonrasında belirlendi. Mavi takım kaptanlığına hak kazanan Cemal Can kendisine yakın olan isimleri seçti ve haftanın mavi takım yarışmacılarını oluşturdu. İşte Survivor'da geçen haftanın mavi takım yarışmacıları.

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

1- Cemal Can

2- Berkan 

3- Nisa 

4- Barış 

GEÇTĞİMİZ HAFTA KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da kırmızı takım yarışmacıları, oynanan kaptanlık oyunu sonrasında belli oldu. Kırmızı takımın kaptanı olmaya hak kazanan Sercan kendisine yakın olan ve başarılı olduğuna inandığı isimleri takımına seçti. İşte, Survivor'da geçen haftanın kırmızı takım yarışmacıları...

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

1- Sercan

2- Elif 

3- Yasin