Survivor'da Ünlüler takımı 16. hafta SMS sıralaması belli oldu! İşte Survivor'da adaya veda eden isim

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu sorusunun yanıtı, yüz binlerce Survivor izleyicisi tarafından sorgulanıyordu. Survivor'da Ünlüler takımı için merakla beklenen SMS sıralaması açıklandı. 16. hafta SMS sıralaması Acunn.com üzerinden üzerinden izleyicilerle paylaşıldı ve SMS sıralamasının sonunda yer alan isim yarışmaya veda etti.

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2020 09:44
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 09:44
Survivor'da Ünlüler takımı 16. hafta SMS sıralaması belli oldu! İşte Survivor'da adaya veda eden isim

Survivor SMS sıralaması dün gece belli oldu. Survivor 2020'de Ünlüler takımı için cumartesi ve pazar günleri yapılan halk oylaması dün gece açıklandı. 16. hafta SMS sıralamasının açıklanmasıyla ünlüler takımında 4 isimden kimin eleneceği belli oldu. İşte, Survivor Ünlüler takımı 16. hafta SMS sıralaması.

ÜNLÜLER TAKIMI 16. HAFTA SMS SIRALAMASI

1. Elif

2. Sercan

3. Yunus Emre

4. Aycan

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler takımından yarışmaya veda eden isim belli oldu. Survivor’da iki haftada toplam dört dokunulmazlık oyunu oynanmıştı. Dört kişi kalan Ünlüler takımı, bu dokunulmazlıkları kaybedince birer birer tüm takımı eleme adayı olarak göstermek zorunda kaldı. Takım olarak eleme potasına giden Ünlüler takımı için Pazar günü ada konseyinde halk oylaması yapılmıştı. 2 Haziran Salı günü Survivor 95. bölümde ada konseyinde Ünlüler takımından SMS oylamasında en az oyu alan yarışmacı açıklandı. Ve bu yarışmacı, dört aylık Survivor 2020 macerasını böylece noktalamış oldu. Survivor’da elenen isim, arkadaşlarına göre daha az oy alan Aycan Yanaç oldu.

SMS SIRALAMASI İÇİN TIKLAYINIZ