Survivor'da Anneler Günü ödülünü kim kazandı? 6 Mayıs Survivor'da kazanan takımın annelerine tarihi ödül...

TV8 ekranlarının heyecan seviyesi yüksek yarışma programı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam tarihi bir ödül oyunu oynandı. Anneler Günü'nün yaklaşmasıyla birlikte Survivor yarışmacıları bu akşam anneleri için parkurda savaş verdi. Bugün Survivor'da kazanan takımın annelerine 1’er karat tektaş pırlanta hediye edildi. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte 6 Mayıs Survivor'da Anneler Günü ödülünü kazanan takım.

Yayınlanma Tarihi: 06.05.2020 21:18
Değiştirme Tarihi: 07.05.2020 00:26
Survivor'da Anneler Günü ödülünü kim kazandı? 6 Mayıs Survivor'da kazanan takımın annelerine tarihi ödül...

İzleyenleri ekran başına kilitleyen yarışma programı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de büyük sürprizler sürmeye devam ediyor. Anneler Günü'nün yaklaşmasıyla birlikte, Survivor'da bu akşam yarışmacılar çok özel bir ödül için mücadele verdi. Kazanan takımın annelerine 1’er karat tektaş hediye edilecekti. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte 6 Mayıs Survivor'da Anneler Günü ödülünü kazanan takım.

ANNELER GÜNÜ ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da heyecan dolu mücadeleler sürmeye devam ediyor. Survivor 2020 yarışmacıları bu akşam anneleri için tarihi bir ödül oyununa çıktı. Oldukça büyük anlamı olan bu ödül için yarışmacılar parkurda adeta kan ter içinde kaldı. Gözleri bağlı bir şekilde yarışan yarışmacılar, bu akşam anneleri için parkurda zorlu anlar yaşadı. Nefes kesen mücadelenin ardından tektaş oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

ÜNLÜLER TAKIMI SMS SIRALAMASI SONUÇLARI

1) ERSİN2) Mert3) Aycan4) Yunus Emre5) Elif6) Aşkım – elendi7) Sercan

GÖNÜLLÜLER TAKIMI SMS SIRALAMASI SONUÇLARI

1) Barış2) Ardahan3) Berkan4) Nisa5) Yasin6) Cemal Can7) Evrim

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU BU HAFTA KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler Gönüllüler, iletişim oyununu kazanmak için bu hafta oldukça zorlu bir oyun oynadı. Kumda futbol maçı yapan iki takım parkurda oldukça zorlu anlar yaşadı. Kum sahada oynanan Survivor futbolunda müthiş pozisyonlar ekrana geldi ve inanılmaz goller atıldı. Futbol maçı için takımlar, sahaya ikişer oyuncu çıkardı. Ünlüler ile Gönüllüler arasında iki maç oynandı. Maçlar onda bitiyordu. İki maçı kazanan takım ödülü alacaktı. İlk maçı 10-5, ikinci maçı 10-8 alan Ünlüler, Survivor’da iletişim oyununu kazanan taraf oldu.