Survivor'da takım oyununu kim kazandı? İşte 27 Mayıs Survivor'da takım oyununu kazanan takım

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de büyük heyecan tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam nefes kesen bir takım oyunuyla karşı karşıya geldiler. İki takım yarışmacıları da ilk kez çıkacakları parkuru gördükten sonra heyecanlandı ve ödül için mücadele etmeye başladı. Survivor'da final öncesi ödüllerin büyüklüğü artmaya devam ederken, parkurdaki mücadele hırsı da artmaya devam ediyor. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte 27 Mayıs Survivor'da takım oyununu kazanan taraf.

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2020 23:21
Değiştirme Tarihi: 27.05.2020 23:21
Survivor'da takım oyununu kim kazandı? İşte 27 Mayıs Survivor'da takım oyununu kazanan takım

TV8 ekranlarının izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de final için geri sayım başladı ve son 11 kişi kalan yarışmacılar ödül için mücadelelerine devam ediyor. Final yaklaştıkça artan ödül büyüklüğünün farkında olan yarışmacılar, müthiş ödülleri kaybetmek istemiyor ve parkurda son ana kadar mücadele ediyor. Peki, Survivor'da takım oyununu hangi takım kazandı? İşte 27 Mayıs Survivor'da ödülü kazanan takım.

SURVIVOR TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de ödüllerin heyecanı her geçen gün artmaya ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam Survivor'da ilk kez yeni bir parkurda mücadele etti. Oldukça zorlu parkur hem güç hem de atış becerisi gerektiriyordu. Son ana kadar süren mücadelede yarışmacılar ödülü kazanmak için canla başla mücadele etti ve müthiş ödülü kazanan sadece tek bir taraf oldu. Heyecan dolu mücadelenin sonunda ödülü kazanan takım ünlüler takımı oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Oyunla ilgili detayları paylaşan Murat Ceylan, Survivor takım oyunu ödülünü köfte ve piyaz olarak açıkladı. Survivor'da ödülü öğrenen yarışmacılar her zaman olduğu gibi yine büyük mutluluk yaşadı.

İLETİŞİM ÖDÜLÜNDE DUYGUSAL ANLAR

Survivor 2020'de parkur zorluklarının yanı sıra büyük özlemde yarışmacıları zorlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz akşam oynanan iletişim oyunu sonrasında iki takım yarışmacıları da iletişim ödülünü kullanmak için salona geldiklerinde duygusal anlar yaşadı. Sevdikleri 3 arkadaşıyla görüntülü konuşma fırsatı yakalayan yarışmacıların gözyaşları sel oldu. İlk defa canlı canlı sevdikleriyle yüz yüze konuşabilme fırsatı yaşayan yarışmacıların sevinçleri görülmeye değerdi.