Survivor'da takım oyununu kim kazandı? 13 Mayıs Survivor'da takım oyunu ödülü neydi?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de heyecan dolu parkurlarda iki takım yarışmacıları da son ana kadar savaşmaya devam ediyor. Bu haftaki takım oyununda ünlüler ve gönüllüler takımı hem orman evini kazanmak için hem de güzel doyurucu bir yemek için karşı karşıya geldiler. Peki, Survivor'da takım oyununu kim kazandı? Takım oyunu ödülü neydi? İşte mücadeleyi kazanan takım.

Yayınlanma Tarihi: 13.05.2020 22:59
Değiştirme Tarihi: 13.05.2020 22:59
Survivor'da takım oyununu kim kazandı? 13 Mayıs Survivor'da takım oyunu ödülü neydi?

TV8 ekranlarında her akşam izleyenleri ekran başına kilitleyen yarışma programı Survivor'da bu akşam nefes kesen bir mücadele ekranlara yansıdı. Ünlüler takımında Ersin'in üzücü vedasının ardından yeniden takım olarak kilitlenmek isteyen ünlüler takımı, takım oyununu kazanıp biraz da olsa moral kazanmak istiyorlardı. Peki, Survivor'da bu akşam takım oyununu hangi takım kazandı? İşte müthiş mücadelenin kazananı.

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam iki takım yarışmacıları da zorlu bir oyunda karşı karşıya geldiler. Hem güç hem yetenek gerektiren oyunda ödül hem orman evi hem de doyurucu bir yemek olan pizzaydı. Müthiş mücadelede iki takım yarışmacıları da son ana kadar mücadele ettiler. 9-9a gelen oyun sonrasında final etabına ünlüler takımından Elif, gönüllüler takımından da Evrim çıktı. Heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım ünlüler takımı oldu.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler iletişim oyununda nefes kesen bir mücadele sergiledi. Survivor'da iletişim oyununda iki takım Survivor Basketbolu oynadılar. Sahaya ikişer kişilik takımlar ile çıkan Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan basketbol maçında birbirinden güzel basketler atıldı, inanılmaz hareketler sergilendi. Erkeklerin oynadığı maçlar üç basketti, kadınların oynadığı maçlar ise iki basketi atan takım puanı kazandı. Toplamda bu şekilde 10 puanı toplayan takım İletişim oyununu kazanacaktı. Heyecanın dorukta olduğu, bazen gerginliklerin, tartışmaların yaşandığı iletişim oyununu, 10-7 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de eleme konseyinde yarışmaya veda eden isim açıklandı. Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde yaptığı açıklama ile izleyenler ve yarışmacılar şok oldu. Survivor'da Ersin Korkut, sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Futbol maçında dizini sakatlayan Survivor Ersin için yapılan sağlık kontrolleri sonrasında yarışmaya devam etmemesine karar verildi. Survivor'da Ersin Korkut'un zorunlu vedası sonucunda eleme yapılmadı. Bu hafta için yapılan SMS oylaması ile gelecek hafta yapılacak oylama birleştirilecek. Gelecek hafta elemede SMS sıralamasındaki yarışmacıların hakkı devam ediyor.

ERSİN KORKUT NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor yeni bölümde ada konseyinde herkesi derinden etkileyen bir veda yaşandı. Acun Ilıcalı, Survivor Ersin'in futbol maçında sakatladığı dizinin MR çekimi sonrasında incelemeler sonrasında yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı.