Survivor'da takım kaptanları kim oldu? İşte Survivor'da kırmızı ve mavi takım kaptanları...

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de büyük heyecan hız kesmeden devam ediyor. Survivor'da bu akşam yeni bir sisteme geçildi ve izleyenler ekran başına kilitlendi. İki takım yarışmacıları artık tamamen bireysele döndü ve takım kaptanlığı oyunu oynandı. Yarışmacılar bireysel olarak yarıştı ve son 2 yarışmacı takım kaptanı olarak seçildi. Peki, Survivor'da takım kaptanları kim oldu? İşte Survivor'da kırmızı ve mavi takım kaptanları...

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2020 22:17
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 22:27
Survivor'da takım kaptanları kim oldu? İşte Survivor'da kırmızı ve mavi takım kaptanları...

TV8 ekranlarının her bölümüyle izleyenlerin nefeslerini kesen yarışma programı Survivor'da bu akşam heyecan dolu dakikalar yaşandı. İzleyiciler Survivor'da takım kaptanları kim oldu sorusunun yanıtı internet üzerinden araştırmaya başladı. Son 10 kişi kalan yarışmacılar bu akşam Survivor'da tamamen bireysele döndü ve takım kaptanı olabilmek için mücadelelerini verdi. Peki, Survivor'da takım kaptanları kim oldu? İşte Survivor'da kırmızı ve mavi takım kaptanları...

SURVİVOR'DA TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de finale çok az bir zaman kala değişen sistem ile yarışmacılar ilk defa farklı bir oyun oynadılar ve tüm yarışmacılar artık bireysel olarak mücadele vermeye başladı. Son 10 kişi kalan yarışmacılar, Sercan, Yunus Emre, Elif, Barış, Nisa, Cemal Can, Ardahan, Berkan, Evrim ve Nisa bu akşam takım kaptanı olabilmek adına mücadelelerini parkura koydu. Heyecan dolu mücadelede son 4 yarışmacı kalana kadar herkes yarıştı ve son 4 isim bir kez daha oyun alanına çıktı. Son 4 isim arasında mücadeleyi kazanan 2 isim oldu ve kalan son 2 kişiden biri kırmızı takım diğeri ise mavi takım kaptanı oldu. Müthiş mücadelelerin sonunda takım kaptanı olan isimler Survivor Cemal Can ve Survivor Sercan Yıldırım oldu.

SURVİVOR'DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de bu hafta kimin elendiği tüm izleyiciler tarafından sorgulanmaya başladı. Dün akşam yaşanan elemede haftanın iki dokunulmazlık oyununuda kaybeden ünlüler takımından 1 isim yarışmaya veda etti. Ünlüler takımı yarışmacıları Aycan, Elif, Sercan ve Yunus Emre arasında gerçekleşen SMS oylamasında en az oyu alarak hayallerine veda eden isim Aycan oldu.

AVANTAJ SEÇİMİNİ KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam kaptanlık oyunu oynandı ve 10 kişi arasında son 2'ye kalan isim ve kaptan olmayı garantileyen isimler Cemal Can ve Sercan oldu. Sercan ve Cemal Can arasında son olarak avantaj seçimi oyunu oynandı ve avantaj oyununu kazanarak takım seçmelerinde ilk söz hakkı Sercan'da oldu.