Survivor'da takım kaptanları kim oldu? 24 Haziran Survivor'da takımların son hali

Survivor'da bu akşam kaptanlık mücadelesi verildi! Dün akşam toplanan konseyde Evrim'in en düşük SMS oyunu alarak adaya veda etmesi üzerine, Survivor 2020'de kalan son yedi yarışmacı parkurdaki performanslarının ardından yeni haftanın kaptanlarını belirledi.. En iyi iki performansı gösteren yarışmacı kaptan olurken; seçim avantajını elde eden isim ise hem takım rengini hem de ilk kişiyi seçme hakkı kazandı.

Yayınlanma Tarihi: 25.06.2020 10:40
Değiştirme Tarihi: 25.06.2020 10:40
Survivor'da takım kaptanları kim oldu? 24 Haziran Survivor'da takımların son hali

Survivor'da bu akşam yaşanacak kaptanlık mücadelesi nefes kesti. Dün akşam Survivor'a veda eden Evrim'in ardından çeyrek final yolculuğuna devam eden son yedi yarışmacı, bu akşam yeni bir kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi ve haftanın yeni kaptanlarını belirledi. Takımların son hali bu akşam yeniden oluşturulurken; Kırmızı ve Mavi takımlarda kimin olduğu da şimdiden internette aratılmaya başlandı. 14. sezonuna Ünlüler Gönüllüler konsepti ile başlayıp, değişen sistem ile yeniden şekillenen Survivor 2020, bu akşam herkesin merak ettiği kaptanlık oyununu TV8 ekranlarına getirdi! Fenomen yarışma Survivor, her akşam olduğu gibi, bu akşam da izleyenleri televizyon başına kilitledi! 

Haber ile ilgili metin girin!.

HAFTANIN YENİ TAKIMLARI

KIRMIZI TAKIM

Sercan Yıldırım, Elif, Yasin

MAVİ TAKIM

Cemal Can, Berkan, Nisa, Barış

GEÇTİĞİMİZ HAFTA KİMLER TAKIM KAPTANIYDI VE YARIŞMACILAR HANGİ TAKIMDAYDI?

Survivor Kırmızı Takım: Elif (Kaptan), Sercan, Berkan, Evrim

Survivor Mavi Takım: Yasin(Kaptan), Cemal Can, Barış, Nisa

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020’de çeyrek final ile birlikte yarışmacılar, ilk defa bireysel olarak dokunulmazlık oyunu oynamış; Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri yapılan dokunulmazlık oyunlarını sırasıyla Cemal Can, Sercan ve yine Cemal Can kazanmıştı.

İlk dokunulmazlığı kazanan Cemal Can, Evrim’i ilk eleme adayı olarak gösterdi. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, Nisa’yı 2. eleme adayı olarak potaya soktu. 3. Dokunulmazlık oyununu yine Cemal Can kazandı ve konseyde söylediği son eleme adayı Sercan oldu.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da çeyrek final ile birlikte eleme sistemi de değişti. Sekiz yarışmacı için 17-18 Haziran Çarşamba ve Perşembe günleri yapılan konseyde halk oylaması yapıldı. Yapılan oylama sonucunda oluşan Büyük SMS Sıralamasının, Survivor 2020'de son dörtlüye kadar geçerli olacağı açıklandı. Bu haftanın eleme adayları; Sercan, Evrim, Nisa olurken; isimler arasında rakiplerine göre daha düşük sayıda SMS oyu alan Evrim, Survivor’dan elendi.