Survivor'da performans oyununu kim kazandı? 9 Mart 2020 Survivor en iyiler ödül oyunu

Survivor 2020'de bu akşam 3. haftanın en iyileri ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Dün açıklanan Survivor performans tablosuna göre Ünlülerden Mert ve Elif ile Gönüllülerden Yasin ve Evrim ödülü kazanmak için mücadele ettiler. Peki, Survivor'da performans oyununu kim kazandı? 

Yayınlanma Tarihi: 09.03.2020 23:18
Değiştirme Tarihi: 09.03.2020 23:23
Survivor'da performans oyununu kim kazandı? 9 Mart 2020 Survivor en iyiler ödül oyunu

TV8'in en çok izlenen yarışması Survivor 2020'de en iyilerin mücadelesi nefesleri kesti. Dün akşam ada konseyinde Survivor 3. hafta performans tablosu açıklanmış ve takımların en iyileri açıklanmıştı. Peki, Elif mi Evrim mi? Yasin mi Mert mi? Performans ödül oyununu kim kazandı? İşte 9 Mart 2020 Survivor en iyiler ödül oyunu detayları...

SURVİVOR'DA PERFORMANS ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde ada konseyi toplandı. Acun Ilıcalı, Survivor'da 3. haftada performans sıralamasında birinciler, Ünlülerden Mert ve Elif olurken Gönüllülerden Yasin ve Evrim oldu. Survivor 2020 16. bölümde en iyilerin kapıştığı oyunda ödül mozzarella sticks (Mozzarella Çubukları) idi. Kazanan yarışmacılar, kendi takımlarından üçer arkadaşını seçebilecek ve aynı ödülü onlar da alabilecek. 

Kadınlarda performans birincileri olan Ünlülerden Elif ile Gönüllülerden Evrim, ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Oyunu 4-0 skoru ile kazanan isim Ünlülerden Elif oldu. Elif, kendi takımından Ersin, Sercan ve Berkan'ı seçti. 

Erkeklerde 3. haftanın en iyileri olan Ünlülerden Mert ile Gönüllülerden Yasin, ödül oyunu için mücadele ettiler. Oyunu 4-2 skoru ile kazanan isim Gönüllülerden Yasin oldu. Yasin, kendi takımından Ceyhun, Nisa ve Cemal Can'ı seçti.

PERFORMANS ÖDÜL OYUNUNUN ÖDÜLÜ NEYDİ?

TV8 kanalının büyük beğeniyle izlenilen yarışması Survivor'da bu akşam performans ödül oyunu ekrana geldi. Bu haftanın en iyileri olan yarışmacılar, parkurda tüm güçlerini ortaya koydular. Oyunu kazanan Elif ile Yasin ödül olarak mozzarella sticks (Mozzarella Çubukları) kazandı.