Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 2 Mart Pazartesi Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler ödül oyunu

Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımları, çok önemli bir ödül oyunu için karşı karşıya geldiler. Ödül oyunu öncesinde her iki takıma katılan yeni yarışmacılar açıklandı. Yeni yarışmacıları ile parkura çıkan takımlardan hangisi ödül oyununu kazandı? İşte 2 Mart Pazartesi Survivor ödül oyunu galibi...

Yayınlanma Tarihi: 02.03.2020 22:43
Değiştirme Tarihi: 02.03.2020 22:43
Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 2 Mart Pazartesi Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler ödül oyunu

Ekranların heyecanla izlenen yarışması Survivor 2020'de yarışmacılar güne yeni bir ödül oyunu ile başladı. Diskalifiye olan iki yarışmacı yerine Ünülüler ve Gönüllüler takımlarına ikişer yarışmacı dahil oldu. Kazanan takım, Burger menü ve içecek ödülü aldılar. 

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de nefes kesen bir ödül oyunu oynandı. İzleyiciler, yeni katılan yarışmacıların performansları nasıl olacak merak ediyordu. Ödülü kazanan takım, McDonalds burger menü ile birlikte yanında Coca Cola içecek alacaktı. Oyun öncesinde oynanan avantaj oyununda Gönüllüler, Ünlülere atış şansı vermeden kazandı. Oyunda beş yapan Gönüllüler takımı, ödülden tatma şansını elde ettiler. Son oyunda skor Gönüllüler 9 - Ünlüler 7 iken Meryem ile Aşkım parkura çıktı. Meryem, bu oyunu kazanarak durumu 10-7 yaptı. Böylece Survivor'da ödül oyununu kazanan Gönüllüler oldu.