Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Kırmızı takım mı, mavi takım mı?

Survivor 2020'de yeni dönemin ilk oyunu izleyicilere nefes kesen anlar yaşattı. Sercan'ın kaptanlığı yaptığı kırmızı takımla, Cemal Can'ın kaptanlığını yaptığı mavi takım arasında nefes kesen mücadeleler yaşandı. Ödül oyunu için parkurda ter döken yarışmacılar son ana kadar mücadelelerini verdi. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Kırmızı takım mı, mavi takım mı?

Yayınlanma Tarihi: 04.06.2020 22:58
Değiştirme Tarihi: 04.06.2020 23:18
Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Kırmızı takım mı, mavi takım mı?

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen ve beğeniyle izlenen yarışması Survivor 2020'de kırmızı ve mavi takım yarışmacıları bu akşam heyecan dolu bir ödül oyununda karşı karşıya geldi. Murat Ceylan'ın açıkladığı ödül ise muhteşemdi. Yarışmacılar ödülü duyar duymaz konsantre oldular ve mücadelede ilginç anlar yaşandı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Kırmızı takım mı, mavi takım mı? İşte nefes kesen mücadelenin kazananı.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da kırmızı ve mavi takım olarak yeni dönem başladı ve bu haftanın yarışmacıları belirlendi. Survivor'da kırmızı takım kaptanı olan Sercan, mavi takım kaptanı olan Cemal Can'ın takımına karşı yarıştı. Oyuna müthiş konsantre başlayan kırmızı takım yarışmacıları ödül için kıyasıya mücadele etti. Mavi takım yarışmacıları ise kırmızı takımı yenebilmek için son ana kadar parkurda ter döktü. Heyecan dolu mücadelenin kazananı 10-5'lik skorla kırmızı takım yarışmacıları oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor'da kırmızı takım yarışmacıları kazandıkları ödülle müthiş bir akşam yaşadı. Ödül canlı müzik eşliğinde domates çorbası, kıymalı börek, ızgara et, patates salatası ve muhallebiden oluşan menüydü.