Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? 4 Haziran Perşembe yeni takımların ilk mücadelesi!

Her akşam olduğu gibi dün akşam da TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşan Survivor'ın, 97. yeni bölümünde, yeni dönemin ilk ödül oyunu oynandı ve nefesler tutuldu! Parkurda müthiş mücadelelerin verildiği ödül oyununda Sercan'ın kaptanlığını yaptığı Kırmızı Takım ve Cemal Can'ın kaptanlığını yaptığı Mavi Takım arasında kıran kırana bir mücadele vardı. Peki, ödül oyununu kazanan takım hangisi oldu? Kırmızı Takım mı yoksa Mavi Takım mı ödülün sahibi oldu? 4 Haziran Perşembe Survivor'da ödül neydi? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 09:56
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 09:59
Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? 4 Haziran Perşembe yeni takımların ilk mücadelesi!

Dün akşam Survivor'ın yayınlanan yeni bölümünde, yeni takımlar ödül oyununda karşı karşıya geldi. Murat Ceylan'ın açıkladığı ödül ile birlikte yarışmacıların kazanma hırsının daha da arttığı ödül oyununda herkes büyük bir mücadeleye şahit oldu. Parkurda tüm yarışmacıların ciddi bir emek verdiği belli oluyordu fakat her oyunda olduğu gibi yine ödülü yalnızca bir takım hak etti. Peki, ödül oyununun sahibi olan takım hangisi oldu? İşte o takım!

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da kırmızı ve mavi takım olarak başlayan yeni dönemde çarşamba akşamı haftanın yarışmacıları belirlenmişti.

Dün akşam, Survivor'da kırmızı takım kaptanı olan Sercan, mavi takım kaptanı olan Cemal Can'ın takımına karşı yarıştı. Oyuna müthiş konsantre başlayan kırmızı takım yarışmacıları ödül için kıyasıya mücadele etti. Mavi takım yarışmacıları ise, Kırmızı takımı yenebilmek için son ana kadar parkurda ter döktü. Heyecan dolu mücadelenin sonunda 10-5'lik skorla kazanan kırmızı takım yarışmacıları oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Canlı müzik eşliğinde domates çorbası, kıymalı börek, ızgara et, patates salatası ve muhallebiden oluşan menünün tadını Kırmızı takım çıkardı.