Survivor'da mücadele eden Sercan Yıldırım ile Nihan Yönel nişanlandı

Son olarak 'Survivor 2020' yarışmasında mücadele eden eski futbolcu Sercan Yıldırım, yoga eğitmeni sevgilisi Nihan Yönel ile nişanlandı. Çift, mutlu günlerinden görüntülerini takipçilerinin beğenisine sundu.

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2021 15:15
Değiştirme Tarihi: 15.11.2021 15:15
Survivor'da mücadele eden Sercan Yıldırım ile Nihan Yönel nişanlandı

Daha önce sabaha karşı 05.17'de sevgilisi Nihal Yönel'e evlenme teklif eden eski futbolcu Sercan Yıldırım, geçtiğimiz eylül ayında da ailesiyle kız istemeye gitmişti.

Aile arasında örf ve adetlere göre düzenlenen törende; Sercan Yıldırım, 24 yaşındaki müstakbel eşinin ellerinden acı kahve içmişti. Bir hayli heyecanlı oldukları gözlenen çift, bu özel geceden görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmemişti.

İsteme töreninden yaklaşık iki ay sonra çift, Bursa'daki bir otelde aile arasında gerçekleşen törenle nişanlandı. Yıldırım, mutlu haberi Instagram'dan duyurdu.

Nişan töreninde yoga eğitmeni Yönel ile birlikte çekilen fotoğraflarını yayınlayan Sercan Yıldırım, paylaşımında; "İyi ki varsın sevgilim..." ifadelerini kullandı.

Gecede mor bir elbise giymeyi tercih eden Nihan Yönel ise yayınladığı nişan karelerine, "İyi ki geldin, kalbim oldun..." sözlerini not düştü. Takipçileri çifte çok sayıda "Mutluluklar" mesajları yağdırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin