Survivor'da mavi takım yarışmacıları kimler oldu? İşte Survivor Cemal Can'ın seçtiği mavi takım yarışmacıları

Survivor'da mavi takım yarışmacıları kimler oldu sorusunun yanıtı heyecan dolu yarışma programı Survivor takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Sercan'la finale kalan ve haftanın 2 takım kaptanlarından biri olarak seçilen Cemal Can, bu haftanın mavi takım yarışmacılarını belirlemeye başladı. Takımına ilk olarak Nisa'yı seçen Cemal Can, takımı belirlerken daha duygusal bir şekilde yaklaştı. Peki, Survivor'da mavi takım yarışmacıları kimler oldu? İşte Survivor Cemal Can'ın seçtiği mavi takım yarışmacıları.

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2020 22:57
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 23:27
Survivor'da mavi takım yarışmacıları kimler oldu? İşte Survivor Cemal Can'ın seçtiği mavi takım yarışmacıları

TV8 ekranlarında her akşam ayrı bir heyecan yaratan Survivor 2020'de bu akşam heyecan dolu dakikalar yer almaya devam etti. Survivor'da mavi takım kaptanı olmaya hak kazanan Cemal Can, mavi takım yarışmacılarını belirlemeye başladı. İşte Survivor 2020 yeni dönemde bu haftanın mavi takım yarışmacıları.

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da mavi takım yarışmacıları, yapılan ada konseyi sonrasında Cemal Can'ın seçimleriyle birlikte yapıldı. Survivor'da yeni döneme girilirken takım seçimlerinin nasıl olacağı ise büyük heyecan yarattı. Haftanın ikinci kaptanı olmaya hak kazanan Cemal Can, mavi takıma ilk olarak adadaki en yakın arkadaşı olan Nisa'yı seçti. Cemal Can mavi takıma ikinci olarak ise Yasin'i seçti. Cemal Can takımına üçüncü ismide belirledi ve babuşsuz bir takım düşünemiyorum diyerek Ardahan'ı seçti. Cemal Can'ın kaptanlığını yaptığı mavi takım yarışmacılarına ise son katılan isim Evrim oldu ve bu haftanın mavi takım yarışmacıları tamamiyle oluştu.

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

1- Cemal Can

2- Nisa

3- Yasin

4- Ardahan

5- Evrim