Survivor'da kırmızı takım yarışmacıları kimler oldu? İşte Survivor Sercan'ın belirlediği yarışmacılar

Survivor'da kırmızı takım yarışmacıları kimler oldu sorusunun yanıtı, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının izleyicileri tarafından sorgulanmaya başladı. Haftanın iki kaptanından birisi olan Sercan, kırmızı takım yarışmacılarını tek tek seçti ve takımını oluşturdu. Peki, Survivor'da kırmızı takım yarışmacıları kimler oldu? İşte Survivor Sercan'ın belirlediği yarışmacılar...

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2020 22:51
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 23:30
Survivor'da kırmızı takım yarışmacıları kimler oldu? İşte Survivor Sercan'ın belirlediği yarışmacılar

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışması Survivor 2020'de yeni dönem başladı ve takım kaptanları yarışmacı seçimlerini yaptı. Kırmızı takım kaptanı olan Sercan, bu hafta kendi takımına alacağı yarışmacıları belirledi. Peki, Survivor'da kırmızı takım yarışmacıları kimlerden oluştu? İşte Survivor 2020'nin yeni takımları.

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da kırmızı takım yarışmacıları kimler oldu sorusunun yanıtı heyecan dolu yarışma programı Survivor takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Kırmızı takım kaptanı olan Sercan, seçme avantajı oyununu da kazanarak ilk seçimi yapmaya başladı ve takımını oluşturdu. Sercan ilk seçim olarak takımına Elif'i seçti. Takımına ikinci isim olarak Sercan, Berkan'ı seçti ve ilk 2 yarışmacı belirlendi. Sercan takımına 3. isim olarak ise adadaki sevdiği arkadaşlarından olan Yunus Emre'yi seçti. Sercan takımına son isim olarak ise Barış ve Evrim arasından birini seçmek zorunda kaldı ve Sercan'ın kararı Barış oldu. Böylelikle bu haftanın kırmızı takım yarışmacılarının tamamı belirlendi.

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

1- Sercan

2- Elif

3- Berkan

4- Yunus Emre

5- Barış