Survivor'da kim elendi? Survivor 2020 finalistleri kimler oldu? 12 Mart 2020 Survivor SMS sıralaması

Ekranların en heyecanlı yarışması Survivor 2020’de Büyük Finale iki gün kaldı. Dün akşam, Survivor Dominik Finali son günü ekrana geldi. Son dörde kalan yarışmacılar, Cuma ve Cumartesi günleri canlı yayında inanılmaz bir mücadele ortaya koydular. Final Dörtlüsü arasından Cemal Can, rakiplerini tek tek geçerek Survivor’ın son dokunulmazlığını elde etti. Böylece bu akşam yapılan elemeden kurtulmuş oldu. 12 Temmuz Pazar akşamı, Survivor 134. bölümde elenen yarışmacılar ile mevcut yarışmacılar arasında Yüzleşme Konseyi yapıldı. Sonrasında ise canlı yayına geçildi. Dokunulmazlığı kaybeden Barış, Berkan, Yasin için oylama yapıldı. Ve Survivor 2020’ye veda eden isim SMS sıralaması ile belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi? Survivor 2020’ye kim veda etti? Survivor’da SMS sıralaması nasıl oldu, kim birinci oldu? Survivor finalistleri kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2020 00:28
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 10:30

TV8’in ilgiyle heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2020’de dün akşam kimin eleneceği merak ediliyordu. Survivor tarihinde bir ilk olan canlı yayında dokunulmazlık oyunu, izleyicileri Cuma ve Cumartesi günleri TV8 ekranına kilitledi. İki gün boyunca müthiş mücadeleler sonrasında Survivor 2020’de dokunulmazlığı Cemal Can kazandı. Böylece dün akşam eleme potasından kurtulan Cemal Can, Survivor’ın son üç ismi arasına adını yazdırdı.

Diğer üç isim ise bu akşam canlı yayında bir halk oylamasına katıldı. Seyircilerin verdikerli oylar sonucunda oluşan SMS sıralamasına göre Survivor’a veda eden isim belli oldu. Bu isim, Berkan mı Yasin mi Barış mı oldu? Survivor 2020’den kim elendi? Survivor’da son üçlü kimler oldu? İstanbul’a gelecek olan isimler kimler oldu?

Haber ile ilgili metin girin!.

CEMAL CAN, SURVIVOR 2020’NİN SON DOKUNULMAZI!

Survivor 2020’de yarışmanın tarihinde bir ilk olan canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynandı. Final Dörtlüsü olan Cemal Can, Berkan, Barış ve Yasin Survivor’ın Cuma ve Cumartesi günü ekrana gelen canlı yayınlarında parkurda yarıştılar. İlk günün birincisi Berkan olurken ikinci günün birincisi Cemal Can oldu. Bu iki yarışmacı, son kez karşı karşıya geldi. 3 olanın kazanacağı Survivor 2020’nin son parkur oyununda kazanan isim Cemal Can oldu.

12 TEMMUZ PAZAR SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de Dominik Finali sona erdi. Dokunulmazlığı kaybeden Barış, Berkan, Yasin için canlı yayında konsey toplandı. Bu isimler için halk oylaması yapıldı. Seyircilerin sevdiği yarışmacılar için kullandıkları SMS oyları sonucunda bir SMS sıralaması oluştu. Bu sıralamada en az oyu alan Berkan, Survivor 2020’ye veda etti.

SURVIVOR 2020 FİNALİSTLERİ KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de elenen isim ile birlikte İstanbul'a gidecek 3 isim de kesinleşti. Bu isimlerden biri dokununulmazlığı kazanan Cemal Can idi. Cemal Can ile birlikte Survivor 2020 finalistleri Barış ve Yasin oldu.

SURVIVOR 2020 SON 3 GÜN PROGRAMI NASIL?

13 Temmuz Pazartesi: Kalan üç kişi Acun Ilıcalı ile birlikte İstanbul’a gelecek. Galataport’ta yapılacak büyük finalin ilk gününde canlı yayında bir eleme daha yapılacak. Survivor 2020’de son iki finalist kalacak

14 Temmuz Salı: Survivor 2020’de şampiyonun belli olacağı gün! İstanbul Galataport’ta yapılacak Survivor 2020 Büyük Finali’nde iki yarışmacı için oylama yapılacak. Kim daha çok SMS alırsa Survivor 2020’nin şampiyonu olacak