Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor'da kim elendi? İşte Survivor'da ilk finalist

Survivor'da kim elendi? İşte Survivor'da ilk finalist

Survivor'da dün akşam heyecan seviyesi yüksek oyunlar oynandı. Survivor 2016'da değişen kuralların ardından çeyrek final için 3 aday belirlendi. Survivor 2016'da ilk eleme gecesi 27 Haziran'da yapılacak. Kıbrıs final koltuğunu finalist olarak garantileyen ilk isim dün yapılan yarışma ile belli oldu. Peki Survivor'da kimler eleme adayı olarak ilk SMS oylamasına çıkacak? İşte Survivor 2016'da dün gecenin ardından oluşan şablon

26.06.2016 11:59

Survivor nefes kesen oyunlarla finale doğru gidiyor. Dün gece yayınlanan son bölümde ilk finalist belli oldu. Survivor 2016'da gözler 27 Haziran'da gerçekleşecek final gecesinde olacak. Peki Survivor'ın değişen kurallarının ardından elenme adayı olarak SMS çıkacak ilk üç isim kimler oldu? İşte Survivor'ın finaline çok az bir gün kala gerçekleşen final şablonu.

Survivor'da Semih'in sakatlığından dolayı direkt eleme adayı olması hesapları değiştirdi. Önceki gün oynanan oyunda Nagihan yarışmayı kaybederek Semih'in ardından eleme potasına çıkacak ikinci isim olmuştu. Survivor'da dün akşam yapılan yarışmanın ardından Damla'da kaybederek 27 Haziran'da gerçekleşecek SMS oylamasında 3. aday oldu ve SMS'e çıkacak üç isim belli oldu.

Survivor'da dün akşamki oyunu Serkay kazanarak Kıbrıs final koltuğunu garantileyen ilk isim oldu. Survivor'da Serkay ilk finalis olarak adını final koltuğuna yazdırdı. Peki şimdi yarışmanın devamı ve Kıbrıs finali nasıl gerçekleşecek?

Semih, Nagihan ve Damla 27 Haziran'da yaşanacak konsey akşamında eleme adayları olarak SMS'e çıkacaklar. Diğer iki yarışmacıdan en yüksek oyu alan kişi Survivor'da final yoluna gidecek ve iki isim elenecek. Final oyununda diğer yarışmacıların gerisinde kalan Damla Can, Nagihan Karadere'nin kazandığı ilk turun ardından gözyaşlarını tutamadı. 'Survivor 2016' yarışmasının dün yayınlanan bölümünde, final oyununun ilk turunda kötü bir performans sergileyen Damla Can gözyaşlarına hakim olamadı.

Survivor finali nasıl gerçekleşecek?

Kıbrıs finaline 5 yarışmacı gidiyor fakat Kıbrıs'ta yarı final ve final oyunları oynanancak. Semih bu oyunlara da dahil edilmeyecek. Survivor'da büyük finali kazanan yarışmacı direkt olarak final koltuğuna oturacak. İkinci olan yarışmacı yarı final koltuğuna oturacak. İkinci ve üçüncü olan yarışmacı Kıbrıs finalinin ilk gününde Semih ile birlikte oylanacak. Gelecek SMS oylarıyla bu üç adaydan biri finalde yoluna devam edecek. 27 Haziran Pazartesi günü Semih ve kaybeden diğer iki yarışmacı oy sonuçlarıyla final durumları belli olacak. O akşam iki kişi elenecek ve kalan 1 kişi yarı finalist olacak. 29 Haziran Çarşamba akşamı ise büyük final gerçekleşecek.

Survivor'da büyük finali kazanan yarışmacı 500 bin liranın sahibi olacak.

Yorumlar | 0
üye profil