Survivor'da karaoke şarkı yarışmasını kim kazanacak? Survivor'da bir ilk daha!

Survivor'da karaoke şarkı yarışmasını kim kazanacak sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Bu akşam oldukça eğlenceli anların yaşanacağı Survivor'da yarışmacılar karaoke yapmak için sahneye çıkacaklar ve kazanan ismi Acun Ilıcalı akşam canlı yayında duyuracak.

Yayınlanma Tarihi: 25.05.2020 13:16
Değiştirme Tarihi: 25.05.2020 13:16
Survivor'da karaoke şarkı yarışmasını kim kazanacak? Survivor'da bir ilk daha!

Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler'de büyük heyecan kıyasıya sürmeye devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam Survivor'da herkesi eğlendirmek için sahneye çıkacak. Karaoke yarışması düzenlenecek olan Survivor'da yarışmacılar sahneye çıkıp şarkılarını söyleyecek ve kazanan ismi Acun Ilıcalı akşam canlı yayında açıklayacak.

KARAOKE YARIŞMASINI KİM KAZANACAK?

Survivor 2020'de final heyecanı yaklaşırken bir yandan da eğlenceli anlar yaşanıyor. Survivor'da bu akşam ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları bireysel olarak ilginç bir deneyime imza atacak ve yarışmacılar karaoke yapmak için sahneye çıkacak. Sahnede performanslarını sergileyecek olan yarışmacılar herkesi eğlendirecek ve kazanan isim bu akşam canlı yayında belli olacak.

SURVIVOR'DA BİR İLK DAHA GERÇEKLEŞECEK

Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler'de bu akşam karaoke yarışması izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Karaoke yarışmasının hemen ardından ise Acun Ilıcalı'nın duyurduğu ve herkesi heyecanlandıran bir an yaşanacak. Survivor'da ilk defa bu akşam yarışmacılar canlı yayında bir oyun gerçekleştirecek. Oynanacak olan oyununun ne olacağı merakla beklenirken, karaoke yarışmasını kazanan isim ise bu akşam Survivor canlı yayınında belli olacak.

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler'de bu haftanın iki dokunulmazlık oyunu da nefes kesti. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu hafta final yaklaşırken dokunulmaz oyununda son ana kadar yarıştılar. İki takım yarışmacıları da nefes kesen mücadeleler sergiledi. 2 dokunulmazlık oyununu da kazanan takım gönüllüler takımı oldu ve ünlüler takımından 2 kişi eleme adayı olarak belirlendi. Ünlüler takımında eleme kalan ve aday olan iki isim Yunus Emre ve Elif oldu.