Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı? 3 Mart 2020 Survivor iletişim ödülü oyunu

Ekranların hız kesmeyen yarışması Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyununda mücadele ettiler. Survivor yarışmacılarının açlıktan sonra en çok zorlandıkları ailelerine duydukları hasreti giderek iletişim oyunu kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Peki, Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 03.03.2020 22:44
Değiştirme Tarihi: 03.03.2020 22:44
Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı? 3 Mart 2020 Survivor iletişim ödülü oyunu

TV8'de yayınlandığı günler izlenme rekorları kıran yarışma Survivor 2020'de heyecan iletişim oyunu ile devam etti. 3 Mart Salı tarihli Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 12. bölümde takımlar, aileleri ile iletişim kurabilecekleri ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Yeni yarışmacıları ile hızını artıran Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı? İşte Survivor iletişim oyunu detayları...

SURVİVOR'DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2020'de Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, iletişim ödülünü kazanmak için parkura çıktılar. Avantaj oyununda Ünlülerde erkeklerden Parviz, Sercan, Mert ve kadınlarda Elif, İrem, Aycan sahaya çıktı. Gönüllülerde ise erkeklerden Tayfun, Burak, Ceyhun ile kadınlarda Evrim, Gizem ve Nisa seçildi. Kadınlar ve erkeklerde oyunu kazanan takım Ünlüler oldu ve seçme avantajını kazandılar. 3 Mart 2020 tarihli Survivor 12. bölümde iletişim oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. 

İletişim oyununda ödül; kazanan takımda yarışmacılar arkadaşlarından gelen resimli mesajları okuyabilecekti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

İLK İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANMIŞTI?

Survivor 2020'de geçen hafta sezonun ilk iletişim oyunu oynanmıştı. Zorlu bir parkurda karşılaşan Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı kıyasıya mücadele ettiler. Survivor 2020'de ilk iletişim oyununu 10-7 ile kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Survivor'da iletişim oyununu kazanan Gönüllüler takımı, ailelerine elektronik posta atma hakkı kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.