Survivor'da erkekler ve kadınlarda bireysel sembol oyununu kim kazandı? İşte sembolü kazanan isimler

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14. sezonuyla hızlı kesmeden devam ediyor. Rekabet ve heyecanının her geçen gün katlanarak arttığı Survivor'da bu akşam yine nefes kesen çekişmeli bir mücadele yaşandı Kadınlar ve erkekler bireysel sembol için parkurda denge oyunuyla dirençlerini ortaya koydu ve kazanan belli oldu. Peki, Survivor'da erkekler ve kadınlarda bireysel sembol oyununu kim kazandı? İşte sembolü kazanan isimler...

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2020 23:56
Değiştirme Tarihi: 27.05.2020 23:56
Survivor'da erkekler ve kadınlarda bireysel sembol oyununu kim kazandı? İşte sembolü kazanan isimler

Survivor'da bireysel sembol oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, Survivor takipçileri tarafından araştırılmaya başladı. Survivor'da bu akşam iki takım yarışmacıları da bireysel olarak sembol oyununa çıktı ve finale gitmede avantaj sağlamak adına sembolü kazanmak için mücadele etti. Denge ve dayanıklılık gerektiren sembol oyununda mücadele son ana kadar devam etti fakat hem erkeklerde hem de kadınlardan kazanan isimler sadece 1 kişi oldu. Peki, Survivor'da erkekler ve kadınlarda bireysel sembol oyununu kim kazandı? İşte sembolü kazanan isimler.

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda bu akşam yarışmacılar hem kendilerini sınadı hem de final öncesi büyük avantajı yakalamak için sembol mücadelesi verdi. Final öncesi büyük önem taşıyan bireysel sembol oyununda, yarışmacılar avantaj kazanabilme adına mücadele ederken erkeklerde Yasin, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu ve denge gerektiren bir mücadele yaşandı. Denge tahtalarını en uzun süre sağlam tutarak mücadeleyi kazanan isim Nisa oldu. Son ana kadar mücadeleyi elden bırakmayan Nisa ödülünde sahibi olan isim oldu.

Böylelikle bu haftanın sembol kazanan yarışmacıları büyük final öncesinde sembollerine bir sembol daha sembol ekleyerek avantaj elde etmiş oldu.

Öte yandan sembolleri kazanan iki isim, ödül olarak yanlarına birer kişiyi götürme hakkına sahip oldu. Yasin, finaldeki rakibi Ardahan'ı ödülden yararlanması için seçerken, kadınlarda da Nisa, aynı Yasin gibi finaldeki rakibi olan Evrim'i ödüle götürmek için seçti.