Survivor'da dün kim elendi? İşte 18 Şubat 2020 Survivor'da ilk haftaya veda eden yarışmacı

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında kimin elendiği, sabahın erken saatlerinde vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan Survivor'da dün akşam yarışmaya bir kişi veda etti. Öte yandan ünlüler takımında bir şok yaşandı ve 2 yarışmacı, yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Peki, Survivor'da dün kim elendi? İşte ilk haftaya veda eden isim.

Yayınlanma Tarihi: 19.02.2020 09:26
Değiştirme Tarihi: 19.02.2020 12:02
Survivor'da dün kim elendi? İşte 18 Şubat 2020 Survivor'da ilk haftaya veda eden yarışmacı

TV8 ekranlarının binlerce kişi tarafından severek takip edilen yarışması Survivor'da bu hafta ilginç anlar yaşandı. Survivor'da ilk haftanın dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımından bir kişi adaya veda etti. Ünlüler takımında ise büyük bir şok yaşandı. İlk haftada şanssız bir şekilde sakatlanan 2 yarışmacı, yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Peki, Survivor'da dün kim elendi? İşte ilk haftaya veda eden isim

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Pazar günü başlayan Survivor'da ilk eleme adayı Gönüllüler takımından Fatma'ydı. Yapılan SMS oylaması sonrasında en fazla oyu alan iki yarışmacı, birer kişi de eleme adayı olarak açıkladı. SMS sıralamasın ilk iki sırayı alan yarışmacılardan Ceyhun, Makbule'yi eleme adayı gösterirken Cemal Can ise Evrim'i eleme potasına koydu. Bu üç eleme adayı arasından en düşük SMS oyunu alan kişi adaya veda edecekti. Gönüllüler takımından Makbule, SMS sıralamasında son sırada olduğu için Survivor'da adaya veda eden ilk isim oldu. 

ÜNLÜLER TAKIMINDA BÜYÜK ŞOK

Survivor'da önceki akşam yaşanan konseyde büyük bir şok yaşandı. Acun Ilıcalı, üzülerek ünlüler takımından 2 kişinin adaya veda edeceğini açıkladı. Sakatlıkları nedeniyle Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin Survivor'dan ayrılmak zorunda kaldı. Ünlüler takımına 2-3 gün sonra yedek yarışmacılardan isimler katılacak. Bu isimlerin kim olacağı oldukça merak ediliyor.