Survivor'da dün akşam ünlüler geçidi vardı! Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ezgi Mola'dan ağlatan sürpriz!

Survivor'da dün akşam özel bir Anlat Bakalım oyunu oynandı ve Ramazan Bayramı'nın ilk günü yarışmacılar hem eğlendi, hem de oyun için eşleştikleri ünlüler ile birlikte izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Ezgi Mola, Enis Arıkan, Hadise, Bülent Serttaş, Burak Yılmaz, Cedi Osman, Gupse Özay, Murat Dalkılıç gibi ünlü birçok ismin görüntülü bağlantılı yolu ile katıldığı Anlat Bakalım oyunu, Survivor 2020'ye damga vurdu. Murat Ceylan'ın sunumu ile gerçekleşen ve heyecanın bir an olsun düşmediği oyunda, Cemal Can'ın doğum günü olması sebebiyle oyun partneri Ezgi Mola'dan gelen jest Cemal Can'ı mutluluktan ağlatırken Enis Arıkan ile Ezgi Mola'nın çekişmeli rekabeti izleyenleri neden güldürdü? Dün akşam Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Rekor kimdeydi? İşte, Survivor 2020 Ramazan Bayramı özel Anlat Bakalım oyunu detayları...

Yayınlanma Tarihi: 25.05.2020 10:24
Değiştirme Tarihi: 25.05.2020 11:12
Survivor'da dün akşam ünlüler geçidi vardı! Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ezgi Mola'dan ağlatan sürpriz!

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2020'nin dün akşam yayınlanan 86. bölümünde Ramazan Bayramı'na özel bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. 11 farklı ünlü isim ile eşleştirilen yarışmacılar oyun esnasında eğlenirken bazen izleyenleri kahkahaya boğdu, bazen ise rekabeti zirveye taşıdı. Her anı dolu dolu geçen Anlat Bakalım oyunu Murat Ceylan'ın sunumu ile daha da keyifli bir hal aldı. Her yarışmacının muhakkak unutulmaz bir anı olarak aklına kazınacak dakikalara şahitlik ettiren oyunda kimler eşleşti? Anlat Bakalım oyununun kazananı kim oldu? Enis Arıkan ve Ezgi Mola nasıl rakip oldu? Dün akşamki Anlat Bakalım oyununa dair tüm detaylar haberimizde...

ANLAT BAKALIM BAYRAM ÖZEL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'nin adada kalmayı başaran 11 yarışmacısı ile 11 ünlü isim eşleştiği Anlat Bakalım oyununda nefesler tutuldu. Yarışmacıların bireysel olarak oynadıkları Anlat Bakalım oyununda eşleşen çiftler en çok kelime tahmini yaparak oyunu kazanmaya çalıştılar. Kahkahaların havada uçuştuğu, izleyenlerin keyifli dakikalar geçirdiği Anlat Bakalım oyunundaki eşleşmelerden dikkat çeken performanslar ekrana yansıdı. Oyunun sonunda en çok kelimeyi doğru tahmin eden çift 13 kelime ile Cemal Can - Ezgi Mola oldu.

Onları 12'şer kelime ile takip edenler ise Yasin - Hadise ve Evrim - Yılmaz Morgül çiftiydi.

Haber ile ilgili metin girin!.

ANLAT BAKALIM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020 bayram özel bölümünde çok eğlenceli ve farklı bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Yarışmacılar ile ünlü isimlerin eşleştiği Survivor Anlat Bakalım bayram özel oyununda ödül oyun öncesinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor Anlat Bakalım oyununda en çok kelimeyi doğru tahmin eden üç yarışmacı, birer kavanoz Çokokrem kazandı. Ayrıca dün akşam oynanan oyunun ardından, Survivor 2020 yarışmacıların hepsi bu sabah Ülker Çokokrem ile güzel bir kahvaltı yapma elde etti.

ANLAT BAKALIM’DA HANGİ YARIŞMACI, HANGİ ÜNLÜ İLE EŞLEŞTİ? SKORLAR NASILDI?

Sercan - Burak Yılmaz: 7

Aycan - Emre Belözoğlu: 7

Berkan - Gupse Özay: 9

Yunus Emre - Bülent Serttaş: 10

Yasin - Hadise: 12

Elif - Murat Dalkılıç: 10

Evrim - Yılmaz Morgül: 12

Cemal Can - Ezgi Mola: 13

Nisa - Enis Arıkan: 9

Ardahan - Sarp Apak: 10

Barış - Cedi Osman: 10

ENİS ARIKAN'DAN EZGİ MOLA'YA GÖNDERME

Anlat Bakalım oyununda Nisa ile eşleşen ve Ezgi Mola ile çok yakın arkadaş olan Enis Arıkan, Anlat Bakalım oyunu esnasında ona takılmadan edemedi. Murat Ceylan'ın Enis Arıkan'a : "Cemal Can – Ezgi Mola ikilisini arkandan söylediklerini tahmin edebiliyor musun?" sorusu üzerine Enis Arıkan gülerek:

 "Evet tahmin edebiliyorum. Çünkü Ezgi sürekli tehdit mesajları atıyor" sözleri ile cevap verdi. Nisa ile Enis Arıkan çifti, Survivor Anlat Bakalım oyununda toplam 9 tane kelime bilmeyi başararak keyifli bir oyunu geride bıraktı.

ÜNLÜ İSİMLERDEN MORAL

Dün akşam oynanan Anlat Bakalım oyunu izleyecilere ve yarışmacılara unutulmaz anlar yaşattı. Kendisi ile eşleşen Yasin'e yarışma sonrası bir paket çikolata sözü veren Hadise, Evrim'e övgüler yağdıran Yılmaz Morgül, Ardahan'a yarışma sonrası yemek sözü veren Sarp Apak ve geceye damgasını vuran doğum günü jesti ile Cemal Can'ı ağlatan Ezgi Mola; Anlat Bakalım oyunu için unutulmazlar arasına girmeyi başardı. Barış'ın basketbol maçı için Cedi Osman'a taktik sorması ise gözlerden kaçmadı ve herkesin yüzünü güldürdü.