Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | 7 Mart 2020 Survivor Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyunu

Survivor 2020'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. 7 Mart 2020 tarihli Survivor 14. bölümde takımlar çok zorlu bir dokunulmazlık oyunu için karşılaştı. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 08.03.2020 00:38
Değiştirme Tarihi: 08.03.2020 00:39
Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | 7 Mart 2020 Survivor Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyunu

Survivor'da heyecan dozu iyice artmaya devam ediyor. Ekranların en çok izlenen yarışmasında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için Ünlüler ve Gönüllüler takımları kıyasıya bir mücaleye girdi. Sahadan galip olarak ayrılan takım, Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu. İşte 7 Mart 2020 Survivor dokunulmazlık oyunu detayları...

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde takımlar, dokunulmazlık oyununda seçme avantajı için takım oyunu oynadılar. Takım oyununda Ünlülerden Elif - Berkan ikilisi, Gönüllüler takımından Evrim - Yasin ikilisi tutucu görevini üstlendi. Oyunda yarışmacılar rakiplerinin tuttuğu sepete getirdikleri kum torbalarını attılar. Oyunda sepete yere düşürmeyen takım olan Ünlüler, avantaj oyununu kazandı. 

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunları nefes kesmeye devam ediyor. TV8 ekranlarında izlenme rekorları kıran Survivor, her bölümü ile izleyicisine farklı heyecanlar yaşatıyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu inanılmaz bir güç ve konsantre oyunu idi. Takımlarda birer oyuncular tutucu görevi yaptılar. Rakip takımın yarışmacıları ise belirli engelleri aşarak yanlarında getirdikleri ikişer kiloluk torbaları sepete atmaya çalıştı. Sepeti havada tutmayı başaran yarışmacı takımına bir puan kazandırdı. Son oyunda durum 9-9 olunca kazanan takımı bayrak yarışı belirledi. Tutucu görevini Ünlüler takımından Elif - Mert, Gönüllüler takımından Ardahan ile Evrim yer aldı. Takımlar başlangıçta 40 kilo ile başladı. Sonuçta 10-9 skorla Survivor'da dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu. Survivor dokunulmazlık oyununda eşleşmeler ve skor şöyle idi;

Parviz - Ardahan 0-1

İrem - Nisa 1-1

Berkan - Burak 2-1

Aycan - Evrim 2-2

Mert - Tayfun 3-2

Barış - Yasin 4-2

Sercan - Ceyhun 4-3

Mert - Ardahan 4-4

Barış - Cemal Can 5-4

Aşkım - Nisa 5-5

Parviz - Burak 6-5

Ersin - Yasin 6-6

Elif - Evrim 6-7

Berkan - Ceyhun 7-7

Sercan - Tayfun 8-7

Berkan - Ardahan 8-8

İrem - Evrim 8-9

Mert - Yasin 

SURVİVOR'DA DÜN NELER OLDU?

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020'nin dünkü bölümünde iki farklı oyun oynandı. Ünlüler ile Gönüllüler takımı, gündüz kısmında önemli bir erzak oyunu için mücadele etti. Oyunu kazanan takım ise Ünlüler oldu. Akşam kısmında ise Anlat Bakalım oyunu ile hem eğlendiler hem de stres attılar. Oyunu kazanan Ünlüler, birer dilim tiramisu ile birlikte "Bayi Toplantısı" adlı filmi izleme şansını yakaladı.