Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | 22 Şubat 2020 Survivor dokunulmazlık oyunu 

Survivor 2020 yeni bölümde takımlar dokunulmazlık oyunu için karşılaştı. Ödül oyunu sonrasında Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazanmak istiyor. Dokunulmazlığı kazanan takım, ada konseyinde bir arkadaşlarını eleme potasına göndermekten kurtulacak. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 23.02.2020 00:16
Değiştirme Tarihi: 23.02.2020 00:16
Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | 22 Şubat 2020 Survivor dokunulmazlık oyunu 

Ekranların en çok izlenen ve takip edilen yarışması Survivor'da dokunulmazlık oyunu izleyenleri ekrana kilitledi. Nefes kesen yarışmada kazanan takım, ada konseyinde avantaj kazanacak ve bir arkadaşlarını eleme potasına göndermeyecek. Başa baş geçen mücadelede kazanan takım kim olacak merakla bekleniyordu. İşte 22 Şubat 2020 Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kazanan takım...

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020 beşinci bölümde Ünlüler ile Gönüllüler dokunulmazlık oyunu için parkurda yerlerini aldılar. Survivor dokunulmazlık oyununda daire içinde gözleri kapalı olan yarışmacılar, birbirlerinin arkasında yer alan kuyruğu çekip koparmaları ve başlarının üstüne çıkarmaları gerekiyordu. Ve yarışmacılar, bunu 2 dakika içinde yapmaları lazımdı. Toplamda on sayıyı bulan takımın kazanacağı dokunulmazlık oyunu için Ünlüler ve Gönüllüler, rakiplerini üzerinde olan zillerin çıkardığı sesler ile yerlerini tespit ettiler. Skor 9-9 iken son turda Ünlülerden Barış ile Gönüllülerden Cemal Can ringe çıktı. Soluk soluğa izlenen oyunda kazanan Ünlüler takımı oldu.