Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? 8 Mart 2020 Survivor final dokunulmazlık oyunu

Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Heyecanın dorukta olduğu Survivor 15. yeni bölümde Ünlüler, 2. dokunulmazlık oyununu kazandı ve durumu eşitledi. Bu yüzden Ünlüler ile Gönüllüler takımı final dokunulmazlık oyunu oynadılar. Peki, 8 Mart Pazar Survivor 2020'de dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 08.03.2020 22:59
Değiştirme Tarihi: 08.03.2020 23:00
Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? 8 Mart 2020 Survivor final dokunulmazlık oyunu

Her bölümü ile heyecan dolu anlar yaşatan Survivor 2020'de final dokunulmazlık oyunu izleyenleri TV8 ekranına kilitledi. İlk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Bugün oynanan 2. dokunulmazlık oyununu ise Ünlüler kazandı. Durumun 1-1 olması nedeniyle takımlar final dokunulmazlık oyunu oynadılar. Nefes kesen mücadele sonrasında Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. İşte dokunulmazlık oyunu detayları...

SURVİVOR'DA FİNAL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

On dördüncü sezonuyla ekran önüne gelen Survivor'un 8 Mart 2020 akşamı ekranlara gelen 15. bölümünde heyecanın dozu yüksekti. Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmazlığı kazanmak adına kıyasıya mücadele etti. İki takım da ada konseyinde eleme adayı çıkaran takım olmamak için tüm güçlerini ortaya koydu. Sinirlerin gerildiği, heyecanın tavan yaptığı final dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Parviz - Yasin 0-1 Gönüllüler 

Elif - Nisa 0-2 Gönüllüler

Berkan - Ardahan 1-2 Ünlüler

Aycan - Evrim 1-3 Gönüllüler

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de yine nefes kesen bir mücadele yaşandı. Dokunulmazlık için sahaya çıkan Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı kıyasıya mücadele etti. Dokunulmazlığı kazanmak isteyen takımların mücadelesi görülmeye değerdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, ikinci dokunulmazlık oyununu ise Ünlüler kazanmıştı. Final oyunda ise kazanan takım Gönüllüler oldu. Böylece Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.