Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? (11 Temmuz 2020) Survivor 2020'de elenen isim ne zaman belli olacak?

Survivor 2020’de, 11 Mart Cumartesi günü 133. bölümde canlı yayında 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk kez yapılan canlı yayındaki oyunda galip çıkan Berkan olmuştu. Bu akşam, Survivor 2020 final dörtlüsü, bir kez daha ter dökecek. Dokunulmazlık oyununda günün birincisi olan isim belli oldu. Müthiş mücadelede dokunulmazlığı final oyunu belirledi. Ve finalin adı Berkan - Cemal Can oldu. Bu iki isim, bir değişiklik yapılan parkura bir kez daha çıktılar. Nefes kesen mücadele sonunda dokunulmazlğı kazanan belirlendi. Survivor son bölümde alınan son dakika kararı ile konseyin yapılmayacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Bu sebeple bu akşam Survivor'da eleme yapılmadı.

Yayınlanma Tarihi: 12.07.2020 00:37
Değiştirme Tarihi: 12.07.2020 13:31

Büyük Final'in yaklaştğı Survivor 2020’de bu akşam son dörde kalan isimler arasında canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dün Survivor 2020 son bölümde günün birincisi Berkan olmuştu. Bu akşam, 11 Temmuz Cumartesi günü, Survivor 133. bölümde Final Dörtlüsü arasında canlı yayında bir oyun daha oynanmaya başlandı. İkili eşleşmeler sonrasında finalistler belli oldu. Bu oyunun birincisine göre Final Oyunu ekrana gelecek ve Survivor 2020’de bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belli olacak. Dokunulmazlığı kazanan isim son üçe kalan ilk isim olurken ada konseyinde bir kişi adaya veda edecek. Son üçe kalan ismin, Survivor’a veda eden yarışmacının, dokunulmazlığı kazananın belli olacağı heyecan dolu Survivor 133. bölümü, bu akşam saat 20.00 itibariyle TV8 ekranlarında…

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 son bölümde, yarışmanın tarihinde bir ilk gerçekleştirilmiş ve yarışmacılar canlı yayında dokunulmazlık oyunu için mücadele etmişti. Survivor final dörtlüsü arasında geçen kıyasıya mücadele sonunda günün birincisi Berkan olmuştu. 11 Temmuz Cumartesi günü, bu akşam Survivor 2020’de son dörde kalanlar bir kez daha dokunulmazlık oyunu oynayacak. Bu akşamın galibi kim olacak, 2. Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazanacak merakla bekleniyor.

Survivor canlı yayında Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyununda kimlerin eşleştiğini açıkladı. Dünkü oyunda eşleşmeyen Berkan - Yasin ve Cemal Can - Barış, bugün oyunun ilk turunda karşı karşıya gelecek. İlk oyunda 4 olan turu geçecek ve finale kalacak.

Oyunda yarışmacıları uzun bir parkur bekliyordu. Yorucu parkurun sonunda atış kısmında çubuk ve toplarla altı sembolü deviren sayıyı almış oluyor. Oyun, Cemal Can ve Barış'ın mücadelesi ile başladı. Cemal Can'ın kazandığı oyun sonrasında iki oyuncu da nefes nefes kaldı. Sonrasında Berkan - Yasin parkura çıktı. Bu ikili arasından Berkan, ilk sayıyı alan yarışmacı oldu. Barış'ı 4-1 yenen Cemal Can, oyundaki ilk finalist oldu. Diğer eşleşmede 4-2 kazanan Berkan, ikinci finalist oldu.

11 Temmuz Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyunu finali ayrı bir heyecan içinde geçti. Berkan ile Cemal Can arasında gidip gelen oyunda kazananı son bir atış belirledi. Müthiş mücadelede günün birincisi Berkan'ı 5-4 yenen Cemal Can oldu.

SURVİVOR 2020’DE DOKUNULMAZLIK KİMİN OLACAK?

Survivor yeni bölümde canlı yayında yarışmacılar bir defa parkura çıktı. Oyunun sonunda günün birincisi belirlendi. Dün günün birincisi Berkan'dı. Bugün ise Cemal Can oldu. İki yarışmacı, son kez bir final oyunu oynadılar. Berkan, bugün 19. kez parkura çıkarken Cemal Can 18 kez çıkmış oldu. Müthiş mücadelede Cemal Can, Berkan'ı 3-1 yendi. Survivor'da dokunulmazlığı kazanan Cemal Can oldu.

SURVIVOR’DA KİM ELENECEK? SURVIVOR 2020’DE SON ÜÇE KİMLER KALACAK?

Bu akşam ekrana gelecek Survivor 2020 133. bölüm öncesinde kimin eleneceği de merak edilen konular arasındaydı. Dominik Cumhuriyeti’nden canlı olarak ekrana gelen dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyun ile birlikte bireysel dokunulmazlığı kazanan isim de belli oldu. Fakat sürenin uzaması nedeniyle konseyin bu akşam yapılmama kararı alındı. Bu yüzden bu akşam oylama yapılmadı. Elenen isim yarın yapılacak yüzleşme konseyi ile belirlenecek. 

SURVIVOR 2020 FİNALİ NE ZAMAN, NEREDE?

Acun Ilıcalı, dün akşam ekrana gelen Survivor canlı yayınında finalin nerede yapılacağını açıkladı. Ilıcalı, "Survivor'ın büyük finali İstanbul'da Galataport'ta boğazda olacak. İstanbul boğazının en güzel noktalarından biri olacak. Turistlerin akın edeceği Galataport, bizim için inşaata ara verildi. Bize özel hazırlanıyor ve finali Galataport'ta yaşayacaksınız. Finalistler tekneyle gelecek. Uçaktan indikten sonra tekneyle Galataport'a gelecek. Bunu hep beraber yaşayacağız" dedi. Survivor 2020 finali 13-14 Temmuz'da gerçekleştirilecek. 

GALATAPORT NEREDE? SURVİVOR FİNAL YERİ GALATAPORT

Survivor 2020'nin finali Galataport'ta yapılacak. İstanbul Karaköy'de yer alan Galataport'un inşaatı, büyük finali için şimdilik durduruldu. Survivor finali için özel bir bölümün hazırlandığı Galataport, Karaköy sahil şeridinde. Galataport'un inşaatı tamamlandığında içinde neler mi olacak? Kültür-sanat merkezleri, dünya standartlarında bir kruvaziyer terminali, otel, farklı çeşitli markalar, kafeler, restoranlar ve ofis alanları...