Survivor'da bireysel sembol oyununu kimler kazandı? İşte 13 Mayıs 2020 bireysel sembol oyununun kazananları

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de ödül oyunlarının yanı sıra bireysel sembol oyunlarının önemi de finale yaklaştıkça artmaya başladı. Survivor'da bu akşam hem erkeklerde hem de kadınlar arasında bireysel sembol oyunu oynandı ve iki takım yarışmacıları da takım oyunları sonrasında bireysel olarak kendilerini gösterme fırsatı buldu. Peki, Survivor'da bireysel sembol oyununu kimler kazandı? İşte 13 Mayıs 2020 bireysel sembol oyununun kazananları.

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2020 00:06
Değiştirme Tarihi: 14.05.2020 00:06
Survivor'da bireysel sembol oyununu kimler kazandı? İşte 13 Mayıs 2020 bireysel sembol oyununun kazananları

TV8 ekranlarında her bölümüyle izleyiciye büyük heyecan yaşatan Survivor'da bu akşam takım oyunu oynayan iki takım yarışmacıları daha sonrasında bireysel sembol oyunu için karşı karşıya geldi. İki takım yarışmacılarıda bu akşam bireysel olarak sembolu kazanıp, final öncesi avantaj için son ana kadar mücadelelerini verdi. Hem erkekler hem de kadınlar arasında oynanan bireysel sembol oyununu kazananlar belli oldu. Peki, Survivor'da bireysel sembol oyununu kimler kazandı?

BİREYSEL SEMBOL OYUNU NEFES KESTİ

Survivor'da bireysel sembol oyunu bu akşam izleyenleri adeta ekran başına kilitledi. İki takım yarışmacıları da bu akşam bireysel sembol mücadelesinde oldukça güç gerektiren bir oyunda karşı karşıya geldi. Finale çok az bir zaman bireysel sembolü kazanmak isteyen yarışmacılar, sembol oyununda limitlerini adeta zorladı. 

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda bu akşam yarışmacılar kol gücü gerektiren bir oyunla karşı karşıya geldi. Erkeklerde Yasin, Mert, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Kadınlar için oldukça zor bir oyun olan sembol oyununda ayakta en uzun süre kalarak kazanan isim Survivor Evrim oldu.

ÖDÜLE KİMLERİ GÖTÜRDÜLER

Survivor'da bireysel sembol oyununu kazanan Yasin ve Evrim oldu. Yasin, Ardahan ve Nisa'yı ödüle götürürken; Evrim Barış ve Berkan'ı ödüle götürdü. Gönüllüler takımında ödülden yararlanamayan tek isim Cemal Can oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Kazanan yarışmacılar bu akşam 2 tane arkadaşıyla birlikte kişi başı 3'er adet domatesli kaşarlı tost yeme şansı yakaladı.