Survivor'da bireysel sembol oyununu kim kazandı? İşte 20 Mayıs bireysel sembol oyununun kazananları

Survivor'da bireysel sembol oyununu kim kazandı sorusununu yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor'ın takipçileri tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Dün akşam ünlüler takımında Survivor Mert'in adaya veda etmesinin ardından bireysel sembol oyununa çıkan isimlerden bir kişi de eksilmiş oldu. Hem kadınlar hem de erkeklerin ayrı ayrı çıktığı yarışmalarda, finale çok az bir zaman kala bireysel sembolü kazanarak avantaj kazanan isimler belirlendi. Peki, Survivor'da bireysel sembol oyununu kim kazandı? İşte 20 Mayıs bireysel sembol oyununun kazananları

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2020 23:49
Değiştirme Tarihi: 20.05.2020 23:49
Survivor'da bireysel sembol oyununu kim kazandı? İşte 20 Mayıs bireysel sembol oyununun kazananları

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de ödül oyunlarının yanı sıra bireysel sembol oyunlarının önemi de finale yaklaştıkça artmaya başladı. Survivor'da bu akşam hem erkeklerde hem de kadınlar arasında bireysel sembol oyunu oynandı ve iki takım yarışmacıları da takım oyunları sonrasında bireysel olarak kendilerini gösterme fırsatı buldu. Peki, Survivor'da bireysel sembol oyununu kimler kazandı? İşte 20 Mayıs 2020 bireysel sembol oyununun kazananları.

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda bu akşam yarışmacılar kendilerini sınayacak bir oyun için karşı karşıya geldiler. Final öncesi büyük önem taşıyan bireysel sembol oyununda, yarışmacılar avanyaj kazanabilme adına mücadelelerini verdi. Erkeklerde Yasin, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Ardahan oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Son ana kadar mücadele eden ve kazanan isim Nisa oldu. 

Böylelikle bu haftanın sembol kazanan yarışmacıları büyük final öncesinde sembollerine sembol ekleyerek avantaj kazanmış oldu.

SURVIVOR ÖDÜL NEYDİ?

Survivor bireysel sembol oyunlarında başarılı olan yarışmacılar, birer arkadaşlarını seçerek ödüle götürme hakkı elde etti. Kıymalı pide ödülü Ardahan Evrim'i seçerken, Nisa da Cemal Can'ı seçti.