Survivor'da bir ilk! 10 Temmuz Survivor 2020'de canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor son bölümünde final dörtlüsü arasında yeni bir dokunulmazlık oyunun oynandı. Survivor yeni bölümünde yarışma tarihinde de bir ilke imza atılmış oldu. Survivor 10 Temmuz bölümündeki dokunulmazlık mücadelesi TV8 ekranlarında CANLI olarak izleyiciyle buluştu. Finale çok az bir süre kala karşı karşıya gelen yarışmacılardan kim dokunulmazlığı kazandı? Survivor 132. bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Temmuz Survivor 2020 detayları haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 10.07.2020 23:55
Değiştirme Tarihi: 11.07.2020 14:08

Bu akşam final dörtlüsü Survivor canlı yayında ekrana muhteşem bir dokunulmazlık oyunu ile geldi! Büyük finale sayılı günler kala Survivor'da bir ilke imza atıldı. Canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyunu ile Survivor 2020'nin sıkı takipçilerini TV8 ekranına kilitlemeyi başardı!Oyunların uzaması nedeniyle bu akşam yapılması planlanan konsey Acun Ilıcalı tarafından iptal edildi. Merak edilen "10 Temmuz Survivor canlı yayınında dokunulmazlığı kim kazandı?" sorusu müthiş mücadeleler sonrasında yanıtlandı.İşte Survivor 132. bölümdeki canlı yayın dokunulmazlık oyunu detayları...

10 TEMMUZ SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de heyecanla beklenen canlı yayın başladı. Son dörde kalan yarışmacılar, Berkan, Barış, Cemal Can ve Yasin, eşleşme için kura çekimi yaptılar. Yapılan kura çekimi sonunda ilk turda Barış - Yasin ve Cemal - Berkan eşleşmesi ortaya çıktı. Yarışmacılar dinlenebilsin diye eşleşmeler çarpraz olarak yarışıyor. İlk turda 4 yapan finale kalacak. Final oyununda ise beş yapan kazanacak.

Survivor 2020 Büyük Final Dörtlüsü arasındaki mücadelede parkura ilk çıkan Barış ile Yasin oldu. Bu ikili arasındaki mücadelede hızlı olan Yasin idi ve durumu 1-0 yaptı.

Sonraki karşılaşma Cemal Can ile Berkan arasındaydı. İkili arasındaki kıyasıya mücadelede ilk oyunu alan Cemal Can oldu ve skoru 1-0 yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu ikiliden sonra parkura yine Barış ile Yasin çıktı. Nefes kesen mücadelede kazanan Barış oldu ve durumu 1-1'e getirdi.

Berkan - Cemal Can bir kez daha parkura çıktı. Birbirinden hızlı iki yarışmacı, parkuru kısa süre bitirdi. Atışlarda bu sefer galip gelen Berkan oldu. Ve skoru 1-1 yapmayı başardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Barış ile Yasin, Survivor canlı dokunulmazlık oyununda 3. kez parkura çıktı. Atışlara önde gelen Yasin oldu ve bu avantajı iyi kullandı. Barış geriden gelip Yasin'i atışlarda zorlasa bile Yasin skoru 2-1 yapmayı başardı.

Survivor 132. bölümde Berkan - Cemal Can eşleşmesi üçüncü tur için karşılaşmasında kazanan Berkan oldu. Berkan, böylece skoru 1-0'dan 2-1'e getirdi.

İlk tur eşleşmesinin dördüncü karşılaşmada kazananan Barış, skoru 2-2 yaptı. Diğer eşleşmede ise kazanan Cemal Can oldu. Böylece bu tur sonrasında iki oyun da 2-2'ye geldi.

Survivor final dörtlüsü arasındaki dokunulmazlık oyununda Yasin ile Barış, beşinci kez parkura çıktı. Bu turda kazanan Barış oldu. Böylece skor 3-2 oldu. Diğer tarafta kazanan Berkan oldu. Berkan - Cemal eşleşmesinde de skor 3-2 oldu.

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunundaki finale adını ilk yazdıran isim Barış oldu. Yasin ile oynadığı altıncı oyunu da kazanan Barış, skoru 4-2 yaptı. Böylece oyundaki ilk finalist oldu.

Survivor'da 132. bölümdeki canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununda Berkan ile Cemal Can, final için karşı karşıya geldi. Altıncı kez aynı parkura çıkan ikili arasında kıyasıya geçen mücadeleden galip çıkan Cemal Can oldu ve skoru 3-3 yaptı. Berkan ile Cemal Can, dokunulmazlık oyununda son kez parkura çıktı. Bu nefes kesen mücadeleden galip çıkan Berkan, canlı yayındaki oyunda finalde Barış'ın rakibi oldu.

DOKUNULMAZLIK FİNALİNDE GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Survivor tarihinde bir ilk olan canlı yayında oynanan oyun hem yarışmacıların hem izleyicilerin nefeslerini kesti. Günün sonunda finale kalan isimler Berkan ile Barış oldu. Bu ikili arasındaki final oyununda Berkan, rakibine sayı şansı bile vermedi. Mücadele sonunda beş oyunu da kazanan Berkan, Survivor 2020'de gününü birincisi oldu.

SURVIVOR'DA BU HAFTA NELER OLDU?

9 TEMMUZ DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Berkan ve Yasin'in karşılaştığı parkurda, mücadelenin kazananı 3-0 skor ile Berkan oldu.

Cemal Can ve Barış'ın karşılaştığı parkurda, mücadelenin kazananı 3-0 skor ile Cemal Can oldu.

Dokunulmazlık finalinde, Berkan ve Cemal Can'ın karşılaştığı parkurda, mücadelenin kazanananı 5-3 skor ile Berkan oldu!

BÖYLECE 9 TEMMUZ SURVIVOR 2020'DE DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN İSİM BERKAN OLDU

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

9 TEMMUZ PERŞEMBE SURVIVOR 2020 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da ilk eleme adayının Elif olması üzerine dün akşam çıkacak 2. yeni eleme adayının kim olacağı herkes tarafından merak ediliyordu.

Dokunulmazlığı kazanan isim Berkan olurken, toplanan konseyde 2. eleme adayı olarak söylediği isim Cemal Can oldu.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

9 TEMMUZ PERŞEMBE SURVIVOR 2020'DE KİM ELENDİ? ADAYA VEDA EDEN İSİM...

Survivor 2020'de dün akşam final dörtlüsü belli oldu!

Son beşe kalan yarışmacılar içinden eleme potasına çıkan Elif ve Cemal Can arasında en düşük SMS oyunu alarak adaya ve şampiyonluk hayallerine veda eden isim Elif oldu. Survivor 2020'den Elif elendi.

SURVIVOR 2020  FİNAL HAFTASI TAKVİMİ 

10 Temmuz Cuma ve 11 Temmuz Cumartesi: Canlı yayında iki oyun oynanacak. Akşamında iki konsey canlı olarak yayınlanacak. Cumartesi akşamı yapılacak eleme ile üç kişi kalacak.

12 Temmuz Pazar: Son üç yarışmacı ile Yüzleşme Konseyi yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile finale kalan iki isim belli olacak.

13 Temmuz Pazartesi: İki finalist İstanbul'a gelecek.

13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı: İki gün sürecek Büyük final yapılacak.

14 Temmuz Salı günü Survivor 2020 şampiyonu canlı yayında belli olacak.

SURVIVOR 2020'DE 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? (6 TEMMUZ 2020)

Oldukça çekişmeli geçen 3. dokunulmazlık oyununun kazananı Sercan oldu.

SURVIVOR 2020'DE 3. ELEME ADAYI KİM OLDU? (6 TEMMUZ 2020)

 6 Temmuz Pazartesi akşamı oynanan 3. Dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, ada konseyinde eleme potasına gönderdiği ismi açıkladı. Sercan’ın açıkladığı isim Yasin, Survivor’da haftanın son eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? (5 TEMMUZ 2020)

Survivor 2020’nin 5 Temmuz 2. dokunulmazlık mücadelesinde yarışmacılar ilk olarak sıralama için tek tek parkura çıktı. Sıralama sonrasında üçlü olarak parkurda yarıştılar. Bu turda elenen isimler Yasin ile Berkan oldu. Yarı finalde Cemal Can, Elif’i yenerken Barış’da Sercan’ın namağlup ünvanına sona verdi. Finalde karşılaşan ikili arasında dokunulmazlığı kazanan isim Cemal Can oldu.

SURVIVOR 2020’DE HAFTANIN  2. ELEME ADAYI KİM OLDU? (5 TEMMUZ 2020)

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de haftanın 2. ada konseyinde Acun Ilıcalı, günün dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can'a, eleme adayı olarak kimi söyleyeceğini sordu. Cemal Can, Survivor'ın ikinci eleme adayı olarak Sercan'ı söyledi.

SURVIVOR 2020'DE İLK DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? (4 TEMMUZ 2020)

Survivor'da bu haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan isim Sercan oldu.

SURVIVOR’DA HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? (4 TEMMUZ 2020)

Survivor Sercan’ın ada konseyinde Berkan’ı ilk eleme adayı olarak açıkladı.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİM? (7 temmuz konseyinde eleme potasındaki isimler)

Bu hafta Survivor'da eleme adayları Berkan, Sercan ve Yasin oldu.