Survivor'da Bil Bakalım oyununu kim kazandı? 2 Temmuz 2020 İşte Bil Bakalım oyununu kazanan takım

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in yeni bölümünde bu akşam Bil Bakalım oynayan kırmızı ve mavi takım yarışmacıları oldukça eğlenceli anlar yaşadı. Bil Bakalım oyununda zorlu soruların yanıtlarını tahmin etmeye çalışan yarışmacılar oldukça komik cevaplar verdi. Peki, Survivor'da Bil Bakalım oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 03.07.2020 00:33
Değiştirme Tarihi: 03.07.2020 00:33
Survivor'da Bil Bakalım oyununu kim kazandı? 2 Temmuz 2020 İşte Bil Bakalım oyununu kazanan takım

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in yeni bölümünde Bil Bakalım oynayan 2 takım yarışmacıları eğlenceli anlara sahne oldu. Murat Ceylan'ın sorduğu sorulara doğru yanıt vermeye çalışan kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, zorlu tahminlerle herkesi güldürdü. Peki, Survivor'da Bil Bakalım oyununu kim kazandı?

BİL BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de bu akşam ödül oyunu sonrasında Bil Bakalım oyunu için karşı karşıya gelen kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, izleyenleri oldukça güldürdü. Oldukça ilginç soruları doğru bir şekilde tahmin etmeye çalışan yarışmacılar eğlenceli dakikalar yaşadı. Bil Bakalım'ı kazanan takım tatlıyla dolu müthiş bir ödülle buluştu. Helva ve birçok tatlı yiyen ve bu ödülü kazanan takım mavi takım oldu.