Survivor'da bayram haftası neler olacak? Survivor 2020 bayram programını Acun Ilıcalı açıkladı!

Survivor yeni bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı, bayram haftasında neler olacak, neler yapılacak açıkladı. Acun Ilıcalı, Türk televizyon tarihinin en iyi bayram programı yapmak diyerek Survivor 2020'nin bayram programını anlattı. Buna göre Survivor'da Ramazan Bayramı 1., 2. ve 3. gününde neler olacak, hangi oyunlar oynanacak, merak edilen canlı yayında oynanacak yarışma nasıl yapılacak gibi soruların cevapları belli oldu. İşte Survivor'ın bayram haftası gün gün programı...

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 23:52
Değiştirme Tarihi: 23.05.2020 02:13

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020, Ramazan Bayramı'na çok iddialı olarak hazırlanıyor. 22 Mayıs 2020 tarihli Survivor 84. bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı, bayram haftasında izleyicileri bekleyenleri detayları ile açıkladı. Acun Ilıcalı, Cedi Osman ile yaptığı Instagram canlı yayınında bayram programına dair ipuçları verilmişti. Yarışmacıları çok heyecanlandıran açıklamalarda Survivor 2020'de bayramın birinci, ikinci ve üçüncü gün programı detayları ortaya çıktı. Peki, Survivor'da bayram haftası nasıl geçecek?

SURVIVOR'DA BAYRAM NASIL GEÇECEK?

Acun Ilıcalı, heyecanla izlenen Survivor yeni bölümdeki ada konseyinde bayram haftasının detaylarını açıkladı. Acun Ilıcalı "Planımız şu; Türk televizyon tarihinin en güzel bayram programlarından birini yapmak. Üç güne üç ayrı program yaptık. Seyircilerimiz bayramda evlerinde olacaklar. Onları eğlendirmek istiyoruz. Madem onlar bayramda çıkamayacaklar, bizim görevimiz de onlara unutamayacakları bir bayram geçirtmek." dedi. Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde açıkladığı 24 Mayıs Pazar, 25 Mayıs Pazartesi ve 26 Mayıs Salı günü Survivor 2020 bayram programı şu şekilde;

BAYRAMIN İLK GÜNÜ 24 MAYIS PAZAR

Bayramın ilk günü Survivor'da ilk olarak futbol maçının rövanşı yapılacak. Acun Medya ekibi ile Survivor 2020 yarışmacıları bir kez daha kum sahada futbol mücadelesi verecek. Devamında ise Survivor yarışmacılarının her birinin bir ünlü ile eşleştiği Anlat Bakalım oyunu ekrana gelecek. Oyunda her yarışmacı bireysel olarak mücadele edecek. Anlat Bakalım oyununda Türkiye'den canlı yayınla yarışmaya katılacak 11 ünlü isim ile Survivor yarışmacıları, kelimeleri birbirlerine anlatmaya çalışacak.

BAYRAMIN 2. GÜNÜ 25 MAYIS PAZARTESİ

Survivor 2020'de bayramın ikinci gününde yarışmacılar, bir kez daha karaoke yapacak. Fakat bu sefer yarışmacıları seyirciler oylayacak. Sonrasında Survivor tarihinde bir ilk yapılacak. Canlı yayında bir yarışma yapılacak. Yarışmacılar, Acun Ilıcalı'nın hesabından canlı yayında seyircilere soru soracak. Seyirciler sorulan sorulara evet ve hayır gibi verilecek cevaplar ile yüzde oranı belirlenecek. Yarışmacılar ise bu yüzde oranlarını tahmin etmeye çalışacak. Buna göre de puan kazanacaklar. Bu yarışmadan sonra ise Survivor'da bir dünya rekoru denemesi yapılacak. 2 milyon olan Instagram canlı yayın rekorunu Survivor 2020 yarışmacıları ile kırılmaya çalışacak. 25 Mayıs Pazartesi günü yapılacak bu canlı yayın sonrasında eğer dünya rekoru kırılırsa bir kutlama partisi yapılacak. O gün aynı zamanda doğum günü olan Cemal Can ise Djlik yapacak. Acun Ilıcalı, Nisa ve Aycan'dan bu konuda Cemal Can'a destek olmalarını istedi. Ve yapılacak olursa parti de canlı yayında yayınlarak bayramın ikinci günü de o şekilde bitirilecek.

BAYRAMIN 3. GÜNÜ 26 MAYIS SALI

Survivor'da bayramın 3. günü ilk olarak yarışmacılar, iletişim oyunu oynayacak. İletişim oyununu kazananlara bayramlık güzel bir ödül olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, devamında ise mükemmel bir şov yarışmacıları ve izleyicileri bekliyor. Acun Ilıcalı, "Bence Dominik Cumhuriyeti'nin ve belki de bütün Karayiler'in en iddialı şovunu size getireceğiz. Çok önemli bir gösteriyi hep beraber seyredeceksiniz" şeklinde şovun ne kadar büyük olacağının müjdesini verdi.

BAYRAM BOYUNCA YARIŞMACILAR NEREDE KALACAK?

Acun Ilıcalı, ada konseyinde bayram programını açıkladıktan sonra Survivor Evrim "Bayramda nerede kalacağız ve bayramlık giyecek miyiz?" diyerek yarışmacıların merak ettiği bir soruyu sordu. Acun Ilıcalı, Survivor 2020'de yarışmacıların bayram boyunca bayramlıklarını giyeceklerini söyledi. Ve bayramın ilk günü malikanede kalacak olan yarışmacıların ikinci günü ise büyük villada geçireceklerini açıkladı.