Survivor'da basketbol maçını kim kazandı? Survivor 2020 mi Acun Medya mı?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de heyecan seviyesinin yüksek olduğu bir basketbol maçı yaşandı bu akşam ve iki takımda son ana kadar kozlarını paylaştı. Survivor'ın takipçileri ise basketbol maçını hangi takımın kazandığını merak etti. Peki, Survivor'da basketbol maçını bu akşam kim kazandı? İşte nefes kesen mücadelenin kazananı.

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2020 23:48
Değiştirme Tarihi: 14.05.2020 23:48
Survivor'da basketbol maçını kim kazandı? Survivor 2020 mi Acun Medya mı?

Survivor'da basketbol maçını hangi takım kazandı sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor'ın takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Survivor'da akşamın en heyecanlı mücadelelerinden birini oynayan Survivor 2020 ve Acun Medya takımı arasında kıran kırana bir mücadele yer aldı. Peki, Survivor'da basketbol maçını kim kazandı? Survivor 2020 mi Acun Medya mı? İşte kazanan takım.

BASKETBOL MAÇINI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 ve Acun Medya takımları arasında bu akşam adeta izleyicileri ekran başına kilitleyen bir basketbol maçı heyecanı yaşandı. İki takım yarışmacıları da bu akşam son ana kadar mücadelelerini sergiledi. 19-19'a gelen oyun sonrasında Murat Ceylan devreye girdi ve iki takıma da ilginç bir teklifte bulundu. 

Murat Ceylan, 20'de bitecek olan oyunun hemen öncesinde "Bana kalırsa bu mücadele burada bitsin ve her iki takımında emeğine yazık olmasın" dedi ve teklifi Acun Ilıcalı'ya yöneltti. Acun llıcalı ise bu teklifi kabul ettiklerini ve maçı kazanan olmayacak olması şeklinde sonlandırdıklarını açıkladı. Böylelikle tüm yarışmacılar ödülden yararlanma fırsatı yakaladı.

ANLAT BAKALIM'I HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam heyecan dolu mücadeleler yaşanmaya devam etti. Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam Anlat Bakalım oyunu oynadılar ve müthiş bir ödülle sınandılar. En çok bilen ve yarışmayı kazanan takım çekirdek ve film keyfi yaşayacaktı. İki takım yarışmacıları da son ana kadar kafa kafaya mücadele etti. Ünlüler takımı bir adım önde yarışmayı tamamladı ve güzel bir ödülün sahibi oldu.